• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.

    Oficiální web: miroslavzamboch.cz

    rozbalit záhlaví
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    ALYX: a slusny, ze :) me se to dost libilo, stejne jako novej Ken Wood :))
    btw. nene svyho ne, to uz jsem vzdal :o) proste hold, kdyz vidi nekoho jako ty, tak se nepostavi a nepostavi, jojo je proste vybiravej... a ja mu do toho moc kecat nemuzu...
    ALYX
    ALYX --- ---
    GHOSTIK: vcera zacatek pod vlivem alkoholu a dnes kousek na zachodku v praci ;)


    GHOSTIK: myslis to tvyho vcelacicka? :))
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    ale aby to tady nebylo jen OT: uz jste cetli tu novelu co napsal Mirek do Legend C. fantasy?
    Je to super! Starej dobrej Konias!
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    BUBU: ja ji verim, vcera si ji spletl jeden chudak cmelak s pristavaci drahou :o) ze jo Alyx? :)
    BUBU
    BUBU --- ---
    no tak... 8-) To ti neverim
    ALYX
    ALYX --- ---
    BUBU: to mas tezky kdyz mi to pradylko pak pada na bricho ;)
    BUBU
    BUBU --- ---
    ALyx...nedelej to! neposlouchej je hlupaky, skoda penez, ejd radeji na dovolenou nebo si kup nejake sexy pradlo....
    ALYX
    ALYX --- ---
    tak jsem o tom dlouho uvazovala a dosla jsem k nazoru, ze az si nasetrim, tak pujdu na plastiku a necham si zvetsit prsa
    ALYX
    ALYX --- ---
    a uz jste nekdo cetl povidku v Legendach?
    BUBU
    BUBU --- ---
    no, osobne, Alyx neuraz se, ale ja mam porad pocit, ze Buh (tim nerikam, ze to Kulhanek je) jec jen jeden ale mistru muze byt vic (treba mistr svec, nebo mist kuchar)..ostatne pokud ano, je Mistr spisovatel zrovna Kulhasnek? Pravda umi psat...ale cetla jsem i lepsi knizky
    ALYX
    ALYX --- ---
    BUBU: mistr je jen jeden ze ;)) a Zambon to neni ;))
    BUBU
    BUBU --- ---
    ALyx: Zambon nemuze byt mistr? PIse docela dobre...zvlast Lihen se mi libila...
    ALYX
    ALYX --- ---
    VANEK: kulhankuv klub je nekde jinde jeteli ;)
    VANEK
    VANEK --- ---
    FREAZ: Tak k nějakému serióznímu tématu: vyjádřil se Mistr, jakým dává přednost? Jak na tom vlastně jsou jeho hrdinky?
    FREAZ
    FREAZ --- ---
    Tak to vam oboum dekuju.. A necham vas v diskuzi o M.Ž. resit velikost necich prsou..
    ALYX
    ALYX --- ---
    DR_K:on to bude nejakej ouchyla z nychu nejspis ;)
    DR_K
    DR_K --- ---
    FREAZ: muze byt. na druhou stranu, kazdy jsme nejaky. napriklad ty poukazujes na me dva prispevky (na jeden dokonce odpovidas) a zaroven oba smazes, coz ja zase povazuji za podivinske chovani ;)
    ALYX
    ALYX --- ---
    GHOSTIK: jojo hladim je kazdou noc a povidam zaklinadlo at se zvetsej ;))


    FREAZ: no me to treba zajima ;))
    FREAZ
    FREAZ --- ---
    Myslim ze BUBU ma pravdu.. At je ALYX podle vas pekna nebo ne tak si to nechte pro sebe, protoze tady to nikoho nezajima..

    DR_K: Od tebe tu jsou dva prispevky a pokazde v nem nekoho urazis.. To neni zrovna slusne chovani..
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    BUBU: my jsme ale jen vyjadrili ciste soukromej nazor na to, ze ma Alyx prsna na prd :) na tom neni nic spatneho, nekomu se ty prsa treba libej (Alyx stoprocentne :)
    BUBU
    BUBU --- ---
    Ghostik:
    no nic s tim neudelam...ale budu si to pamatovat. Hodni kluci se takhle nechovaji, dobre ani rozumni 8-) nikdo si podle me nezaslouzi, aby se do nej silo kvuli postave... to je fakt lacine
    Alyx: pisu si to do denicku 8-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam