• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.
    BUBU
    BUBU --- ---
    jsem slusne vychovane devce a patrim mezi lidi...btw na povidku se moc tesim, ale az budu doma (vsechny nabidky timto presouvam na zari nejdriv s odpovedi, proc ne?)
    Dobre, videt to asi nechci....preci jen s tim mym voyarstvim neni tak zhave... (taky na vsechno prijdete)
    ALYX
    ALYX --- ---
    GHOSTIK: no v miniknizce o Koniasovi a predtim v povidce o Annemari ty prvni myslim
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    ALYX: mam tady podobny problem - hrabe Dusk mi neco pripomina, ale naprosto si nemuzu vzpomenout, kde jsem o nem cetl...
    ALYX
    ALYX --- ---
    BUBU: btw. ikonka je jeste nadherna :)))
    ALYX
    ALYX --- ---
    tak povidka doctena ;)) jen porad nevim kdo je konias vlastne, me nepomahaj ani ty indicie, nemam zas takovyho pamatovaka, co kde bylo v jaky povidce a knize ;)
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    BUBU: neboj neurazila :) rici o me, ze nejsem krasavec beru jako velkou lichotku, nezajdeme na veceri? :o))))
    btw. nicmene taky se nezdas, to to fakt chces videt? :))))
    ALYX
    ALYX --- ---
    BUBU: ty prase jedno :))))
    BUBU
    BUBU --- ---
    Alyx...to chci videt...
    ALYX
    ALYX --- ---
    GHOSTIK: zatim jsem jen na zacatku :))

    on se ti postavi, az te za nej poradne chytnu :))
    BUBU
    BUBU --- ---
    Uz zas, Ghostiku, ja myslim, ze mozna o to aby se postavil zrovna tobe Alyx nestoji a navic podle Ikonky, zadny krasavec taky nejsi, nechci te urazit...
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    ALYX: a slusny, ze :) me se to dost libilo, stejne jako novej Ken Wood :))
    btw. nene svyho ne, to uz jsem vzdal :o) proste hold, kdyz vidi nekoho jako ty, tak se nepostavi a nepostavi, jojo je proste vybiravej... a ja mu do toho moc kecat nemuzu...
    ALYX
    ALYX --- ---
    GHOSTIK: vcera zacatek pod vlivem alkoholu a dnes kousek na zachodku v praci ;)


    GHOSTIK: myslis to tvyho vcelacicka? :))
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    ale aby to tady nebylo jen OT: uz jste cetli tu novelu co napsal Mirek do Legend C. fantasy?
    Je to super! Starej dobrej Konias!
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    BUBU: ja ji verim, vcera si ji spletl jeden chudak cmelak s pristavaci drahou :o) ze jo Alyx? :)
    BUBU
    BUBU --- ---
    no tak... 8-) To ti neverim
    ALYX
    ALYX --- ---
    BUBU: to mas tezky kdyz mi to pradylko pak pada na bricho ;)
    BUBU
    BUBU --- ---
    ALyx...nedelej to! neposlouchej je hlupaky, skoda penez, ejd radeji na dovolenou nebo si kup nejake sexy pradlo....
    ALYX
    ALYX --- ---
    tak jsem o tom dlouho uvazovala a dosla jsem k nazoru, ze az si nasetrim, tak pujdu na plastiku a necham si zvetsit prsa
    ALYX
    ALYX --- ---
    a uz jste nekdo cetl povidku v Legendach?
    BUBU
    BUBU --- ---
    no, osobne, Alyx neuraz se, ale ja mam porad pocit, ze Buh (tim nerikam, ze to Kulhanek je) jec jen jeden ale mistru muze byt vic (treba mistr svec, nebo mist kuchar)..ostatne pokud ano, je Mistr spisovatel zrovna Kulhasnek? Pravda umi psat...ale cetla jsem i lepsi knizky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam