• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.
    MIMA
    MIMA --- ---
    FALLENANGEL: Myslím, že Slávie je mu fuk :-))
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    RIVEEK: Sešívaní... ;)
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    FALLENANGEL: tomu moc nerozumím - prosím objasnit
    jinak Dámská hra vskutku dobrá, ale zas takový extra nářez to není - tak hodně lepší průměr, řekl bych...
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    Tak právě čtu Drsného spasitele a pořád si nejsem jistý... je MŽ Slávista, nebo je nemá rád? :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    BORGDOG: pravdu dis chlapce s tim dlouhym sprintem, taky to povazuju za nejlepsi :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    predatori jsou na svete decka
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Drsný Spasitel: Ne špatné čtení, ale občas škodí přílišná "nezničitelnost" hlavního hrdiny a finále je dost uspěchané. Nejlepší kniha je podle mě stále "Dlouhý sprint..." ovšem teď ji šlape na záda JFK13: Dámská hra. Měl jsem možnost číst a je to skutečně nářez, jaký Žamboch už dlouho nenapsal...
    TRIPRD
    TRIPRD --- ---
    ROMI: Jj. Takova jednohubka to je ale da se.
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak co cetli jste Baklyho novyho uz?
    TRIPRD
    TRIPRD --- ---
    RIVEEK: Jo jo. Ja ho mam. JA ho cetl. Da se to cist. Da.
    Poridil sem si DS misto miniblatnicku na kolo. A nelituji.
    I kdyz ...
    Vcerejsi preprska a nasledna bahenni nastrik mne lehounce nahlodal.
    ROMI
    ROMI --- ---
    je to dobry, me se to libilo a jestli jsi od nej neco cetl, tak uz bys mel vedet do ceho jdes a neklast stupidni otazky ;)
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    můžete někdo, kdo jste četli Drsnýho spasitele, nahodit svoje hodnocení, komentáře - v jakym je to zhruba stylu, ději a tak vůbec - abych (případně abychom my ostatní) věděli do čeho půjdem a jestli to nebudou ztracený peníze ?
    PATRON
    PATRON --- ---
    čus, po dlouhé době jsem otevřel líheň a zjistil jsem že mě začíná stranou 17. Nevíte kde by se daly sehnat úvodní stránky?
    TRIPRD
    TRIPRD --- ---
    ZETTER: Cti a zazpivej jaky to je.
    ZETTER
    ZETTER --- ---
    Jo a je to docela bichle ;-)
    ZETTER
    ZETTER --- ---
    Prave jsem si koupil Drsnýho Spasitele, tak jdu cist nemuzu se dockat :D
    TRIPRD
    TRIPRD --- ---
    ALYX: No preci prvni vydani Posledni bere vse ))))
    Este to vonelo tiskarnou. Tedy myslim. Ja mel v sobe tolik kofeinu ze sem byl na pokraji halucinaci. Nejen ze sem naprosto jasne vedelo ze jak vytahnou trpajzlivci ohnivej kanoooon tak sou bretonsky elfaci naprosto v riti ale ja je i videlo. )))
    ALYX
    ALYX --- ---
    TRIPRD: a co tam presne prodaval? tu povidku? nebo posledni bere vse? nebo neco uplne jineho? a v jakem to bylo roce, mluv!!, skoda, ze tu nemam lampu, uz bys ji mel v ocich :))
    TRIPRD
    TRIPRD --- ---
    ALYX: Noooo co bych proehanel. Takove nevyrazne, zamlkle a primo vesmirne nijake stvoreni sedici u maleho stolecku pokryteho vytisky knihy s naprosto nesnesitelnou obalkou. Tech knih bylo opravdu hodne a jedna jak druha.
    Nejruznejsi exoti prochazeli chodbou sem i tam.
    Ten tichounce zvonil osnirem a majic bedra opasana mecem skripel jim o dlazdicky.
    Onde zas jiny asitakyclovek s vlasy obarvenymi na stirbrno a narvany ve svarenych plechovych platech maval chromovanou plynovou beretou a tvrdil ze je Shadowrunerem.
    Vsude posedavali tise dychjici koblizci hltajici noveho Pratcheta.
    A Egon Cernyj se tahal po chodbych s vopravdu ale vopravdu dlouhym mecem.
    Do toho se nekolik vlasacu se intenzivne hadalo s Hauserovou o tom ze Conan neni sovinicta, ze holt tajlencti Kymeraaani ten feminismus tak nebrali.
    A vsichni vespolek vesele ignorovali ten stolecek.
    Jen ti nejotrlejsi, majici kocovinu kombinovanou s fantasticko-literarnim abstakem i uprestred conu si nakonec ten podivny spisek poridili.
    No a takhle nejak to bylo.
    Howgh.
    ALYX
    ALYX --- ---
    TRIPRD: ty jsi to? :) takze bezpohlavni hmm ;) tak tohle si ja nepamatuji, pac jsem tam nebyl :) vypravej prehanej
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam