• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.
    MIMA
    MIMA --- ---
    Taky si to myslím
    ROMI
    ROMI --- ---
    myslim, ze zadny nebude
    PATRON
    PATRON --- ---
    vi nekdo jestli bude nejake pokracovani megsapolis?
    MIMA
    MIMA --- ---
    REFLEX: Hitman je samostatná kniha ve světě JFK.
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    REFLEX: Mam dojem, ze tam padla zminka o JFK.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Hitman je z te sbirky JFK?
    MIMA
    MIMA --- ---
    ROMI: No, vzhledem k tomu, že ještě ani Mirek nemá hotové editace a pak jsme na řadě já .... tak si fakt nedovolím odhadovat :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: a kdy vyjde ta napsana knizka? :) chceme vedet vsechno :))
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    MIKIKI: Aha, to sem ani nevedel :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    APRESSADO: Další koniášovka se zatím neplánuje.
    MIKIKI
    MIKIKI --- ---
    LOBOTECH: pozor, Hitmana napísal za posledný rok-dva, takže je to napísané jeho súčasným štýlom, preto sa Megapolisu neboj (tiež sa na to chystám a obálka je super :)) - je to starý dobrý Žamboch, nie ako teraz.
    APRESSADO
    APRESSADO --- ---
    a zase z jinýho soudku. Nevíte někdo jestli se třeba plánuje další Koniášovka? Bylo by to docela fajn,..
    TWARR
    TWARR --- ---
    tak to je neco pro me koukam :D
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    APRESSADO:
    RIVEEK: Oki doki :) Jak jsem rikal, jak doctu rozectene, tak se na to vrhnu :) Chce to nejak vyplnitcas pri cekani na vecnost :P
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    LOBOTECH: on je to spíš takový úlet a s jeho klasickou tvorbou to nemá moc společnýho - zkusím přeci jen popsat : příhody detektiva (ale má asi 130 kilo a nenjsou to špeky) ve městě, kde všichni hrajou "hru", svoje figurky ovládají nejrůznější mocnosti, město samo žije vlastním životem (doslova) a na pravidla dohlíží pan Šroťák, který v případě porušení pravidel (která nikdo nezná a pro každého jsou jiná) může tvoji duši sešrotovat do kusu silnice, kandelábru nebo klikové hřídele :-) vyskytují se tam pumodlačky, puč Medvídka Pů (s naroubovaným koňským penisem) proti královně hraček, Conan, Trhač a Ninja želvy (velmi povedené), Superman, geneticky upravení zabijáci a tak dál... Zní to jako paskvil, ale fakt jsem se bavil.
    APRESSADO
    APRESSADO --- ---
    LOBOTECH: je to tenká knížka, takže i když se ti to nebude líbit, tak to máš hnedka přečtený a můžeš si zpravit chuť někde jinde ;) já osobně se na Megapolis teďka taky chystám a čekám od toho něco podobnýho jako : Drsný spasitel,.. tak uvidíme.
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    TRIPRD:
    RIVEEK: No, ja sem totiz docetl hitmana a bylo to pro mne docela zklamani, asi to bylo neco starsiho a prislo mi to, jak kdyz to napsal cestou z prahy do plzne ve vlaku. Tak proto se ty megapolis trosku bojim. Uz sem si proste zvyknul na uroven koniasovek no :)
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    TRIPRD: no ona to prý původně byla jen taková blbina do šuplíku a k pobavení jeho přátel, pak to na základě ohlasů nakonec vydal. Uznávám, že je to dost specifická zálažitost a asi ne všem to sedlo.
    TRIPRD
    TRIPRD --- ---
    LOBOTECH: Eeee. No. Jak ja bych to jen rekl. Eeee. Me to tedy dost zklamalo.
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    ROMI:
    RIVEEK: Diky obema, jak doctu to co mam, tak to koupim :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam