• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.

    Oficiální web: miroslavzamboch.cz

    rozbalit záhlaví
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    SUCUBIS: Zajimava otazka - vubec me to nenapadlo.
    Prislo mi, ze PDF, Epub, a mobi jsou formaty, ktere otevrete uplne vsude pocitacem pocinaje, pres telefon az po ctecku (jakoukoliv, nejen Kindle) konce. Tak jsem nikdy zmenu formatu neresil.
    Ale z logiky (a diky tomu, ze je tam otisknuto socialni drm) bych rekl, ze to mozne neni. Respektive technicky ano, ale je to porusenim podminek.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    GHOSTIK: ze si muzu poridit dodatecne format co tam nabizi pozdeji tam uvedeno je, ale ne, jestli si ten format muzu sama zmenit u sebe, jestli to neni nejakym zpusobem chraneno (proste stahnu si treba pdf a doma prevedu na txt ?), tahle drobnost jim tam chybi, ne kazdy si poridil toho ohavneho kindla
    LANC: tak jasne, je to jeho rozhodnuti a kdyz nebude papirova, tak ji hold mit asi nebudeme a necvakne nam z toho :)
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    LANC: Tot otazka :) ber to tak, ze jsou to veci, ktere mapuji tvorbu Mirka od jeho pocatku do soucasnosti. Jsou to povidky, ktere z vetsi casti nevysly papírově. Takže pro někoho to může být pecka (třeba pro mě :), pro někoho ne. Samozřejmě, že zatím je ten trh s ebooky menší, ale vše se mění :)
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    SUCUBIS: format zakoupene knihy menit jde - kupujete si titul a automaticky si muzete stahnout co potrebujete a co je pro dany titul dostupne (a to samozrejme i opakovane, nebo si nejdrive stahnout pdfko a pak teprve epub, atd.) je to na vas. na nefunkcni knihu upozornim provozovatele palmknihy.cz
    LANC
    LANC --- ---
    SUCUBIS: Mě tohle nějak netankuje. Holt je to rozhodnutí autora či nakladatele, které respektuju a prostě se smířím s tím, že titul mít nebudu. Ostatně tak nějak počítám, že kdyby to měla být nějaká bomba, vydá se to i knižně, ten trh je naštěstí pořád větší.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    GHOSTIK: tak jestli jsou to vase stranky, tak vam nefunguje testovaci kniha, nic to nedela kdyz na ten odkaz kliknu, a ani tam nevidim zda lze zmenit format zakoupene knihy (ja treba ctu jen txt a muz jen pdf)
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    SUCUBIS: www.freetimepublishing.cz je nase vydavatelstvi. A knihy si muzete koupit na www.palmknihy.cz
    Ochrana knih je resene tzvn. socialnim drm, takze knihu klidne muzete pujcovat (jak jste zvyklá), nicméně, pokud by se kniha objevila nelegálně na nějakém uložišti dokážeme zjistit, kdo ji tam dal.
    Tudíž jedná se spíše o "morální" ochranu, která nijak čtenáře neomezuje.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    GHOSTIK: podporovat by se mel, ale ne na ukor ostatnich ctenaru nebo sberatelu, ostatne by me zajimalo, jak chce docilit toho, aby se vedelo kde takovou knihu clovek koupi a jak bude nastavena jeji ochrana jelikoz eknihu, kterou bych mohla mit maximalne na sve ctecce a nemohla ji pujcit dal nechci
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    SUCUBIS: hloupej napad? :) podporovat trh s eknihama je potreba a jak jinak nez exkluzivnim materialem...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    LOBOTECH: ja rada ctu ze ctecky, ale autory co mam rada mam rada komplet v papiru a tohle u me teda taky neslavi uspech, hloupej napad
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    GHOSTIK: Me se to zda takovy plochy stejne jako obalka vyhlidky na vecnost, nebo ty novy od zambocha. A co se tyce elektronickejch povidek, tak to me asi mine, ja ctu v MHD pac hodne jezdim a cteni ze ctecek, nebo notasu me nikdy nebralo. Pockam az vyda neoc papirovyho :o)
    LANC
    LANC --- ---
    GHOSTIK: Mě to neoslovilo, ale nedokážu říct proč :)
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    SUCUBIS: Nelíbí? :) Já jsem z ní unešenej :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    GHOSTIK: za nektere navrhy by se melo strilet
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    Co říkáte na obálku nové knihy od Mirka Žambocha? :) Vyjde čistě elektronicky a budou tam povídky, které neviděly papír! :)
    http://danielspacek.com/work/zamboch/zamboch-zivi_a_mrtvi-FINcolor.jpg
    MIMA
    MIMA --- ---
    No jo, někdo má rád vdolky a jiný holky :-)
    PATRON
    PATRON --- ---
    ROMI: ale s jakoukoliv knizkou s koniasem se to neda srovnavat
    ROMI
    ROMI --- ---
    ok libilo se mi to, ale extra nadsenej taky nejsem, ale porad me to bavilo vic nez kulhos.
    MIMA
    MIMA --- ---
    PATRON: Tak to by mě zajímalo! A vyřídím to Mirkovi, toho to jistě zajímat bude taky :-)))
    PATRON
    PATRON --- ---
    tak taky jsem lehce zklamany. Ale asi stejne bych si ji koupil. Jen jedna technicka poznamka, trochu to nevychytal co se tyce sestrelovani kulek.
    LANC
    LANC --- ---
    REFLEX: Hehe, jojo, už to dorazilo i na východočeskou periferii :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam