• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.

    Oficiální web: miroslavzamboch.cz

    rozbalit záhlaví
    LANC
    LANC --- ---
    ROMI: Souhlas. I když spíš starší věci. Teď už mi jeho věci přijdou moc jako z počítačový hry. Jako pořád ho pokládám za nejlepšího z čsl scény, ale...

    MIMA: V domácím prostředí ho taky řadím k naprůměru. Jeho a Kupčíka. Naopak nemám rád Krásného (pokud nedělá jen scenerie) a Fibigera. Na těch polských vydáních JFK se mi ale líbí, že mají jakoby jednotný formát, jednotící linii.
    MIMA
    MIMA --- ---
    ROMI: Ten právě mně moc ne.
    Ale fakt je to asi hodně individuální
    ROMI
    ROMI --- ---
    me se ted nejvic libi miso ivan
    MIMA
    MIMA --- ---
    Vidíš, já mám třeba hodně ráda Honzu Doležálka a i poslední obálky JFK se mi dost líbí.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    MIMA: Obálka má být podle mě adekvátní obsahu a mé estetické cítění se v mládí namlsalo kresbami mistrů popisného realismu, jako byl Krum, Burian nebo Bimba, kteří ilustrovali mé oblíbené škváry. Jen jim nějak nevyrostli následnící...Přitom třeba takový Kupčík umí, akorát se nesmí snažit o realismus.
    MIMA
    MIMA --- ---
    ... no jo, každému se líbí něco jiného :-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    LANC: Přitom Triton má někdy i hezké obálky (ty převzaté).. Ale jak vořou toho Žambocha a JFK... Kdyby rovnou angažovali ty Poláky, co makají pro Fabryku Slow.
    LANC
    LANC --- ---
    ZOIDBERG: Přiznám se, že v tomhle ohledu nepokrytě závidím Polákům... Obzvláště JFK je bomba.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ROMI: Tak abych byl úplně upřímný, nepamatuji si, že by mi obálka některé Žambochovy knihy připadala vyloženě hezká, většinou se mi zdály v v lepším případě průměrné. No nic, osobní gusto.
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: tak obalka trosku zvlastni, ale hlavne at uz to je tady
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: tak ja jsem hodny a roztomily chlapec a nastesti se neseru do psani :D
    MIMA
    MIMA --- ---
    FOSSY: A to přitom ROMI nezažil mé sepsutí na vlastní kůži - ale jiní by asi mohli vyprávět :-)))))
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    MIMA: "Není na světě člověk ten, co by se zavděčil lidem všem." Když to má nějaké opodstatnění, je i sepsutí poučné :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    Ve službách klanu | Připravujeme |Triton
    http://tridistri.cz/vesluzbachklanu?ItemIdx=0
    MIMA
    MIMA --- ---
    ROMI: Děkuji za uznání :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: ma pravdu :D
    MIMA
    MIMA --- ---
    FOSSY: Pokud jseš schopný mi poslat první tři stránky a jseš připravenej na to, že se mi to třeba hooodně nebude líbit :-) ... jsem zlá ;-) ... tak se ozvi do pošty.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    To chce zajít na nějaký workshop. Tam ti to rozpitvají, až ti to nebude milé.
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    MIMA: Popravdě bych musel hledat. Do soutěže jsem poslal naposled někdy 2004 krátkou hororovku. Jedna věc byla kdysi v Pevnosti. Ale z toho nemám potřebný feedback :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    FOSSY: Čistě ze zvědavosti - kam jsi svůj text poslal ?
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    FOSSY: já bych na to možná ráda koukla;)
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    ROMI: I to už tu bylo :) Uvidíme.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam