• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.

    Oficiální web: miroslavzamboch.cz

    rozbalit záhlaví
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: a bude ted neco v dohledny dobe?
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    MIMA: tak to je smutne, uz loni jsem cetla ze na nich pracuje a na vanoce nebyly a letos zase nic a pritom Predatory od nej vyslovene miluju :( tu Bez slitovani dneska jeste treba ve walesu nemeli
    MIMA
    MIMA --- ---
    SUCUBIS: Pozeptám se, ale viděla bych to v nejlepším případě na příští vánoce :-)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    MIMA: ja bych rada vedela jak jsou na tom Predatori 2 :D to by byl vanocni darek dle meho gusta
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SCHRAMM: Já mám slíbenou nějakou extra hezkou od kamaráda, ale i tak... Je vidět, že Egon Čierny už na to nemá sílu.
    LADULE
    LADULE --- ---
    hele, tohle bude uplne dementni dotaz, ale nevite, jestli ma miroslav zamboch neco spolecnyho s folkovym honzou zambochem? .)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    Tak jsem zakoupil a beru zpět. Původní obálka Bez slitování byla sice dětinsky prvoplánová, měla ale atmosféru. Musím taky potvrdit nízkou kvalitu knihy, v Neoluxoru chtěli vrátit celý náklad. Jednu solidní jsem sice vyhrabal, ale ale... Obávám se, že tohle je poslední kniha z Poutníka, co jsem koupil :(
    MIMA
    MIMA --- ---
    PATRON: Pokud vím fungují a dokonce tam i něco je.
    A co bys rád věděl ? :-)
    PATRON
    PATRON --- ---
    Co ma M se stránkama? Nemá někdo nějaké novinky?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Aby bylo jasno, ten diletantismus a podraz jsem myslel na straně těch, co dají na obálku paskvil a autora postaví před hotovou věc. Tahle obálka u mě spadá někam do blízkosti opusů Baronetu u Moonové - proslulá obálka "Xena s přefotoshopovanou hlavou."
    MIMA
    MIMA --- ---
    BORGDOG: Zrovna tak bych to nenazývala, myslím, že je v tom něco jiného. Co nechám vaší vlastní úvaze :-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    To zavání diletantismem a podrazem... ta obálka mi taky přijde děsná. :-(
    MIMA
    MIMA --- ---
    ROMI: Viděl, ale až v okamžiku, kdy to už v podstatě dostala distribuce.
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: tak urcite, pac je to fakt desny tahle obalka, videl ji pred vydanim vubec? :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    Můžu vaše postoje vyřídit Mirkovi ??? :-))))
    ROMI
    ROMI --- ---
    SCHRAMM: mas problem s kozama a lidma? si to moc beres ;) a vic bych se ted stydel za tuhle obalku v mhd :) kdybych se umel stydet jeste
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ROMI: V pubertě se mi líbila, teď už bych se radši četl knihu v MHD v klidu :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    me se moc nelibi, puvodni me bere vic
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: Tak to jsem teda zvědav :( Je fakt, že na ceny vydavatelství z polsední doby je to podezřele levný. Jinak mě se teda obálka takhle na první pohled líbí víc než ta původní...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Očitý svěděk, který již nové vydání Bez slitování, mi řekl znepokojující zprávy. Obálka je, jaká je, ani na naživo prý nevypadá moc dobře, ale hlavně to tiskárna nehorázně odflákla. Zvlněný papír, ošklivě oříznuté... některé výtisky jsou lepší, jiné horší, ale celkově eklhaft. První vydání je proti tomu Miss kniha, to cenu tratit nebude. Sám to na vlastní oči uvidím až koncem týdne.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SCHRAMM: Tak to je bezva, že to Egon vydá znovu. I já koupím. První vydání jsem bůhví proč nekoupil a měl ho půjčené z knihovny, a později už jsem měl e-book, ale papír je papír.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    Překupníci všech zemí - polibte si prdel! :)

    http://www.daemon.cz/kniha/20179/zamboch-miroslav--bez-slitovani

    (tak a teď ještě Vládce strachu, Cestu krve a Divoké a zlé :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam