• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.
    ROMI
    ROMI --- ---
    btw. jestli to neni tajny, tak co bude za povidku od Mirka v ty antologii od Ondry?
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: tak sup sup :D
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    MIMA: Tytyty... :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    ROMI: Těžko říct, abych se přiznala, ted to brzdím já :-(
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: a kdy? :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    ROMI: Bude to, co psal Mirek na stránce.
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: a bude ted neco v dohledny dobe?
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    MIMA: tak to je smutne, uz loni jsem cetla ze na nich pracuje a na vanoce nebyly a letos zase nic a pritom Predatory od nej vyslovene miluju :( tu Bez slitovani dneska jeste treba ve walesu nemeli
    MIMA
    MIMA --- ---
    SUCUBIS: Pozeptám se, ale viděla bych to v nejlepším případě na příští vánoce :-)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    MIMA: ja bych rada vedela jak jsou na tom Predatori 2 :D to by byl vanocni darek dle meho gusta
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SCHRAMM: Já mám slíbenou nějakou extra hezkou od kamaráda, ale i tak... Je vidět, že Egon Čierny už na to nemá sílu.
    LADULE
    LADULE --- ---
    hele, tohle bude uplne dementni dotaz, ale nevite, jestli ma miroslav zamboch neco spolecnyho s folkovym honzou zambochem? .)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    Tak jsem zakoupil a beru zpět. Původní obálka Bez slitování byla sice dětinsky prvoplánová, měla ale atmosféru. Musím taky potvrdit nízkou kvalitu knihy, v Neoluxoru chtěli vrátit celý náklad. Jednu solidní jsem sice vyhrabal, ale ale... Obávám se, že tohle je poslední kniha z Poutníka, co jsem koupil :(
    MIMA
    MIMA --- ---
    PATRON: Pokud vím fungují a dokonce tam i něco je.
    A co bys rád věděl ? :-)
    PATRON
    PATRON --- ---
    Co ma M se stránkama? Nemá někdo nějaké novinky?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Aby bylo jasno, ten diletantismus a podraz jsem myslel na straně těch, co dají na obálku paskvil a autora postaví před hotovou věc. Tahle obálka u mě spadá někam do blízkosti opusů Baronetu u Moonové - proslulá obálka "Xena s přefotoshopovanou hlavou."
    MIMA
    MIMA --- ---
    BORGDOG: Zrovna tak bych to nenazývala, myslím, že je v tom něco jiného. Co nechám vaší vlastní úvaze :-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    To zavání diletantismem a podrazem... ta obálka mi taky přijde děsná. :-(
    MIMA
    MIMA --- ---
    ROMI: Viděl, ale až v okamžiku, kdy to už v podstatě dostala distribuce.
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: tak urcite, pac je to fakt desny tahle obalka, videl ji pred vydanim vubec? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam