• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.
    MIMA
    MIMA --- ---
    ZOIDBERG: Tak jednoduché to není. Detaily z pochopitelných důvodů nemůžu prozrazovat. Ale držte palce, at se mi to postupně povede. Teď můžu slíbit v brzké době ( doufám, že dny) Megapolis.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Mít legální možnost koupit si každou Mirkovu knihu by jistě bylo fajn, a v podstatě tomu snad nic nebrání, ne? Ne že by z toho asi byl nějaký extra vejvar, ale i tak. Dnes jsem měl úspěšný den, za horentní cenu jsem zakoupil mírně jeté první vydání Bez slitování. S obálkou toho nového fakt nejsem kompatibilní, a teď ho mohu dát konečně do frcu... Sice jsem uvažoval, že bych si nechal namalovat od Kuby Kupčíka svou vlastní verzi obálky, ale teď nemá moc času, a raději si od něj nechám namalovat něco s Koniášem. Už aby to bylo.
    MIMA
    MIMA --- ---
    Víš proč jsi mi naštvala ? Já se právě dneska snažila o to, protlačit další Mirkovu knížku do ebooku. Jenže jestli se někdo ze zúčastněných sem koukne ( což se klidně může stát) , tak nemám šanci.
    MIMA
    MIMA --- ---
    Leda bys byla fakt sociální případ a nemohla si to elektronicky koupit.
    MIMA
    MIMA --- ---
    Zrovna tady v klubu by se o tom moc mluvit nemuselo. Leda by se ti líbilo, aby Mirek už řádný další knížky nevydal - to pak jo !
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: ajajaj to uz budu ale opravdu starej a budu muset presedlat na jiny typ literatury :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    ROMI: Těžko přesně říct, ale tipovala bych tak do půlky roku.
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: cekam celej zivot :) kdy bude? :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    TOM: a co s tim jako, to uz jsem davno cetl a je to spis takova zabavna jednohubka
    MIMA
    MIMA --- ---
    ROMI: Budeš muset počkat na román :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    hmm jsem cekal neco noveho, tak to asi nekoupim :) jeste uvidim co kopriva s pavlovskym
    MIMA
    MIMA --- ---
    Nejsem si jistá, ale myslím, že "Vulhelf, muž s cejchem"
    ROMI
    ROMI --- ---
    btw. jestli to neni tajny, tak co bude za povidku od Mirka v ty antologii od Ondry?
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: tak sup sup :D
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    MIMA: Tytyty... :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    ROMI: Těžko říct, abych se přiznala, ted to brzdím já :-(
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: a kdy? :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    ROMI: Bude to, co psal Mirek na stránce.
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: a bude ted neco v dohledny dobe?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam