• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.
    MIMA
    MIMA --- ---
    OTAVA: Tak to je fakt zajímavý. Já o něm hloubám už pár dní. :-)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BURKHAR: Ja cekam na ty Zakuti v Oceli, co Mirek dopsal, ale nemzuu si pomoct ten nazev mi prijde takovej .. proste mi na nem neco ligvisticky nesedi :-)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    OTAVA: Pro mě je novej Bakly "Bez slitování", vydáno 2013, sorry za konfúzi.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BURKHAR: wut, co kde ?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Novej Bakly, už to sjíždím. ;)
    HOUH
    HOUH --- ---
    Drsný Spasitel - Video Blog #1 - Bojové choreografie
    https://www.youtube.com/watch?v=VoasZp3empI
    ROMI
    ROMI --- ---
    SCHRAMM: mas ctecku a knizky ;)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ROMI: Když já v koupelně a na záchodě net nemám :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    SCHRAMM: no ja si ji koupil jen kvuli tomu, pac vetsina z toho je mi k hovnu uz v dobe internetu :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ROMI: Ha! Hledal jsem důvod, proč Pevnost koupit, když je nestíhám číst :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    vysla povidka s Baklym v srpnovy pevnosti

    ale docela kratka no
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    TOM: moje nejoblibenejsi knizka. jedna z mala ktere Mirek (temer) napsal nejaky rozumny konec.
    TOM
    TOM --- ---
    No toto?! Mi nějak uniklo. Jakto že to tu není?
    https://www.facebook.com/DrsnySpasitel
    Nechcete jít komparzovat?
    KORAL
    KORAL --- ---
    Koukám, že Mirkovi někdo hacknul web a nebo admin něco nezvládl :(



    KORAL
    KORAL --- ---
    Jestli je tu někdo kdo má nějakou moc změnit zabezpečení proti spamu na Mirokovo stránkách prosím udělejte to. To co tam je, je k ničemu a spamuje se to tam zase hrozně.

    Stačí, aby tam dal čistě českou otázku s českou odpovědí a roboti si vylámou zuby. Jednou za čas se případně změní, ale všude, kde jsem tohle zabezpečení dal, se přestali roboti chytat a byl klid.
    Zatímco ty rádoby písmen, číslice, atd ... jsou k ničemu. každý slušný programátor ví, jak je ochcat ....
    STANIIIK
    STANIIIK --- ---
    AUDIO: Poslechněte si ukázku sci-fi z pražských ulic, kde se zrodila smrt - iDNES.cz
    http://kultura.idnes.cz/...atura_tro#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=clanek-box
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    OK, mám za sebou od včerejška 140 stran z 250 a musím uznat, že jsem byl zbytečně skeptický a podle mě se In nomine sanquinis křivdí. Alespoň podle mě se to s (pro mě hrozným) Visio in extremis nedá srovnat. Visio... jsem neměl chuť ani dočíst, strašně se to táhlo, nudilo mě to, zatím In nomine... odsejpá jedna báseň. Zjevně stačí napsat sympatického, resp. neotravného hrdinu, a výsledek je nebe a dudy. Ještě teda uvidím co typická "žambochova koncovka" :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    johoho, vcera jsem si sehnala hlidani pro prcky a vyjela na nakup, cestou jsem potkala (bydlim hned ve vedlejsi ulici a se slinou v koutku a tresem v penezence to obchazim po spickach skoro kazdy den) knihkupectvi Wales a hadejte co se stalo ... ano, vykaslala jsem se na nejaky setreni drobaku, ozelela balik plen pro decka a koupila jsem si toho Zambocha a vite co ? NELITUJU A NIKDY NEBUDU :D
    KORAL
    KORAL --- ---
    Potěšilo mě, že Mirek zase začal chodit na svůj web a spravovat ho. Zase to tam začíná žít a je fajn, že je zpětná reakce přímo od autora.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    PATRON: nahod slevu a odkoupim :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam