• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Potěšilo mě, že Mirek zase začal chodit na svůj web a spravovat ho. Zase to tam začíná žít a je fajn, že je zpětná reakce přímo od autora.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    PATRON: nahod slevu a odkoupim :D
    KORAL
    KORAL --- ---
    PATRON: Docela přesně vystižení i mých pocitů.
    Já si sice knihu ještě jednou v budoucnu přečtu, ale není to jako u Bakliho či Koniáše, které jsem četl 4 i 5 s časovým odstupem:-)
    PATRON
    PATRON --- ---
    Tak jsem na den odložil psaní disertace, abych si nové dílo mohl přečíst.
    Vykresleni hlavních postav je super a i příběh je dobrý. Jen mě tak po přečtení napadlo, pro koho je ta knížka určená. Pro obdivovatele Koniáše, Seržanta či Drsného spasitele spíš ne. Propracovanost příběhu a charakteristik vedlejších postav v In Nomine se s těmito díly nedá srovnávat. Snad pro někoho mladšího, kdo nezná ostatní knihy, může In Nomine být něco skvělého.

    Otázkou zůstává, jestli nový styl psaní je tedy způsoben tématem, vyčerpáním motivace anebo doháněním termínů, jak tu již bylo řečeno.
    Koniáše, Baklyho a ostatní jsem přečetl několikrát. K tomuto dílu se už bohužel vracet nebudu.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ROMI: Aha, takže důkladně prolistovat knihu, jestli je OK, jo? Jaká je to strana pls?
    KORAL
    KORAL --- ---
    OTAVA:
    tak to proletí ta zmíněno bylo formou krvavé bestie - Aneb hrdina se usel ovládat a zminoval , že tohle bylo i pravidlo smečky a už malé děti se jím straili. Dokonce ke konci tam by i odkaz na to, že se to stávalo, viz salaš v kopcích a starý bača.
    Ale Mirek to tam nijak víc nerozebíral. To že se vlkodlci nemění spolu s úplnkěm nic neznamená a ničemu nevadí, protože ak by ses mohl ptát, proč upíří mužou na denní světlo :-)
    Kniha/svět má sv pravidla podle autora. A nikde není dáno, že zrovna ti jeho nejsou správně a ti ostatní jsou schvlně upravení tak, aby se jich lidi tolik nebáli a mysleli si, že ve dne jsou v bezpečí :-D
    ROMI
    ROMI --- ---
    vyslo to az dneska mam pocit, takze si dame pocty, patek, sobota, nedele, pondeli, utery :) a unesu ted, jelikoz jsem mel papir, ale celkove me to mrzi :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    ROMI: Vyšlo to tuším o dva dny později, to snad uneseš :-)
    MIMA
    MIMA --- ---
    OTAVA: No, Mirek si prostě vymyslel své vlastní vlkodlaky :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    OTAVA: jo tohle mi taky trosku vadilo a cekal jsem kdy se neco stane :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    ROMI:
    Predevsim co em jako dost chybi - jsou to vlkodlaci, oka. Kde je prokleti vlkodlaku, kde je priomena ve zvire s uplnkem ?

    Takhle jsou vlkodlaci jenom lidi co vic vydrzi a vic sezerou. a maj teda nejaky smysly jemnejsi. Porad jsem cekal ze se tam nekdo promeni a ono nic ...

    Jinak zase dobry je ze v knizce je jenom jeden upiro / vlkodlak. Vzdycky se da pokracovat tim ze byl na hranici sil a mel stesti a tenhle postup uz se u jinych nepodarilo zreplikovat, jinak budes mit tolik upiro vlkodlaku kolik chces.
    ROMI
    ROMI --- ---
    OTAVA: tak pojd mi a spoiluj, i kdyz ja tam moc veci na probrani asi nemam, nebylo to nejak slozity ctivo zrovna :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Jo ten papir navic na volno ... taky mi to trosku hlava nebere.
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak docteno, ctivy jak umi Mirek, ale na me uz asi zbytecne moc akce a nemusim uz asi ty upiry :)

    Spis mi vadilo v knize, ze ta oprava probehla aspon u me knihy, vlozenim opravneho listu, ktery je tam volne a ktery urcite casem vytratim, tak mi prijde, ze to je takova oprava na hovno trosku. Ja vim, proc si mam kupovat ebooky, coz je dalsi vec, co mi tady vadi, ze to nevychazi ve stejnej cas s papirovou knihou.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    aaargh, ja sla kolem Walesu o vikendu a muz me nesetrne upozornil ze uz ji tam maji ve vyloze, malem jsem jim ji rozbila a ukradla si ji, narozky pristi rok, vanoce za dlouho a ja ji tak chcuuuuu ... proc jsou deti tak draha zabava :_(
    ROMI
    ROMI --- ---
    pouzij spoiler tag kdyz tak :) tag
    tag <div class="spoiler"> spoiler </div>
    ;)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    jj za me dobry, docet jsem na jeden zatah taky vcera.
    Muzu uz spoilovat ? :-) Jsou tam moenty ktere bych rad prodebatil.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Tak knihu jsem dneska dočetl.
    Nemohu za sebe souhlasit s verdiktem na Fp, že konec je utnutý a nebo unáhlený.

    Konec je velice dobře zvládnutý a naprosto v pohodě přechází z akce která mu následovala. Za mě velice pěkně napsané a knihu jsem si vychutnal od začátku do konce.

    Strašně rád bych viděl pokračování, jelikož k tomu trochu i vybízí :-D

    Míra napsal opět něco co ukázalo, jak opravdu moc dobře umí psát. A že do kapsy strčí i dle mě západní celebrity v knižním odvětví ;-)
    KORAL
    KORAL --- ---
    Kniha zakoupena na Chodově v Luxoru, tak dneska začínám číst :-)
    Se těším jak malej :-D
    KORAL
    KORAL --- ---
    to zajímalo :-)
    Dík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam