• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Tak jsem zase zabloudil na forum u Mirka na webu a čeho jsem si nevšiml.
    Za Mirka se někdo vydává ... !!! (všimněte si, zvolil jsem 3 vykřičníky) :-D

    Mno jedná se jen o dvě reakce, tak si někdo rád dělá srandu no ;-)

    Na druhém obrázku je vidět, že uživatel není ověřený.
    Na prvním, kde opravdu odpovídá Mirek je uživatel ověřený.



    PATRON
    PATRON --- ---
    MIMA: Jo je super, jen mě přišlo škoda tak rychle přeskočit základní stádium. Pěkná konkurence Neala Ashera.
    KORAL
    KORAL --- ---
    MIMA: přišel bych z fleku hned. Už jen proto, že bych doufal, že tam bude Fabián. Si tak říkám kolik pseudonymů ještě používá Knihu sem přečetl za 2 dni a to jen kvůli nemoci, jinak by padla za den

    Je to opravdu úžasně čtivé a strhující. Tenhle rok vyšla jedna kniha od dvou mích nejoblíbenějších autorů.
    MIMA
    MIMA --- ---
    KORAL
    KORAL --- ---
    SCHRAMM: už ho mám koupený 2 dni :-) Jen není čas ho ted hned číst :-D
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    No vida, takže Turbulentní vesmír už je na palmknihách a možná i na pultech...
    ROMI
    ROMI --- ---
    OTAVA: jj zacatek byl jeste dobrej :) u stroncia a nocniho klubu to bylo podobny :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Je tu nekdo insider ?

    Pocitam ze prvni tretinu VNV napsal pred bourackou a zbyly dve po bouracce ?
    doufam ze se mu tou havarkou nestalo neco s hlavou ...
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: a zacina ten kolotoc ocekavani a zklamani :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    ZOIDBERG: jenom za rok ? To nemzue stihnout.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SCHRAMM: Dobře informované zlé jazyky říkají, že Kulhánek bude na příští vánoce.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SCHRAMM: Dobře informované zlé jazyky říkají, že Kulhánek bude na příští vánoce.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    OTAVA: s ohledem na jeho terminy je myslim jeste brzo soudit :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SCHRAMM: Kulhanek jeste neco pise nebo po fenomenalnim uspechu dloho ocekavaneho VNV uz skoncil ?
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    KORAL: Ja bych taky dokazal precist tri zambochoviny rocne - ale pak si vzdycky vzpomenu jak jsou na tom fandove Kulhanka nebo JWP a uz nezbrblam :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    OTAVA: a ja uz se pomalu radoval :)
    KORAL
    KORAL --- ---
    SCHRAMM: Souhlasím, jen bych rád více knih protože prostě jsou dobré. A víš jak to je, když ti něco chutná sníš toho kila než se přejíš.
    Ač tady fnukám, že toho je málo Míra to má dobře udělané, dávkuje to postupně a tak se člověk nepřejí a stále mu to děsně chutná ;-)

    Ale jak píše Otava občas 2 knihy za rok jsou fajn bonus hehe :-D

    Už přestanu do tohohle téma se vyjadřovat. Za mě je zodpovězené a vyčerpané :-)

    P.s. Míro já ci ty Predátory a moje žena Bakliho !!!! :-D :-D ;-)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SCHRAMM: mea culpa, nejak jsem mel zafixovano ze stoji za obema seriema.
    SCHRAMM: Mnooo, zvladl vydat v jednom roce treba Predatory a Drsneho spasitele, tak plodny jiz nebyl dlouho.
    MIMA
    MIMA --- ---
    Ono je to docela slušný žrout času .. a kde ho brát ?
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    KORAL: Jedna knizka za rok az dva je podle me solidni frekvence. Za me treba lepsi nez to bouchat jako Bata cvicky. Nebudu radsi nikoho jmenovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam