• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.
    HOUH
    HOUH --- ---
    KORAL: "zítra dáme do předprodeje i flasky se 4K rozlišením." Odpověď na fcb.
    KORAL
    KORAL --- ---
    IXTREMIST: Od pocatku od toho nic necekam. Videl jsem prubezne ukazky a moc me nenadchnuly.
    Ale zase chci se podivat a zhodnotit cele dilko. A 290,- korun je pro me pakatel. A jak jsem psal, radsi koupim, nez upiratim.
    KORAL
    KORAL --- ---
    HOUH: dik, objednano. Si to pak grabnu a hodim na NAS. Na DVD uz nic v podstate nemam.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    HOUH: well, knížka je reznicina, ale tak je tam mraky myšlenek a detailů světa.. což jí právě dělá tím, co je.
    HOUH
    HOUH --- ---
    ROMI: scénář psal sám Žamboch, asi to bylo cílem
    HOUH
    HOUH --- ---
    Ono ve své podstatě jsou ty knihy taky primárně řezničina. V making of jsou taky vlastně jen akční scény plný krve... Já osobně jsem vlastně nic jinýho než béčkovou řezničinu nečekal.. To ještě ale nemusí znamenat, že to nebude mít "úspěch", je spousta divnofilmů který se staly kultem
    ROMI
    ROMI --- ---
    IXTREMIST: cekal jsem pruser v zpracovani, ale ze tam nebude pribeh to zamrzi
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    abych nekřivdil, tak výtvarný zpracování meziher je super.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    OTAVA: nehodnotim zpracovani (kamera dobrá, zvuk v poho) ale to, že z toho udělali akční řezbu plnou automatických zbraní.. úplně tam chybí myšlenky hlavního hrdiny, který dělají 70% knihy. Necist to, tak sem úplně v pasti a netuším ani za mak, co se tam děje. Bez komentáře hlavního hrdiny(jeho myšlenek a komentářů) mizí příběh, mizí všechny detaily který dělají Žambocha tak dobrýho. Příklad může byt scéna, kde kouká ziessovym dalekohledem uprostřed lesa dokola -> nic ho nekousne, v dalekohledu vidí to samý co očima.. nic démonickyho, žádná platba za sluzbu atd.. divák nechápe proč čumí do dalekohledu uprostřed porostu.
    Zůstává jen řežba automatickými zbraněmi, o kterých v knize moc zmínek není....
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    IXTREMIST: A co by jsi cekal od filmu za par set tisic jako ?
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    KORAL: byl jsem na premiéře.. obrázek si nechť si udělá každý sám, nadšen jsem moc nebyl..
    KORAL
    KORAL --- ---
    HOUH: Tak snad to nekde bude. Klidne si zaplatim nejakou rozum,nou castku. Nechci to piratit, na to si jejich prace vazim.
    HOUH
    HOUH --- ---
    KORAL: zatím jsem tam našel jen tohle :D

    HOUH
    HOUH --- ---
    OTAVA: asi bych se jich zeptal na fcb, odpovídají rychle
    KORAL
    KORAL --- ---
    Zatim nic o filmu, kde by se dal sehnat?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Digitalni download je tam za tri kila. Ja poslal 800, kde jsem dostal knihu, ale o digitalnim downloadu tom nic receno neni. Muze to tu nekdo osvetlit prosim ?
    KORAL
    KORAL --- ---
    OTAVA: To doufam, ze ne :(
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    HOUH: Ale ja poslal prachy, tak by mi snad mohli spon poslat nejakou digitalni kopii ne? Prece to nekonci tiom, ze objedou par kin a konec.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    ROMI: na Ulozto ještě není :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam