• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Tak jsem napsal dnes na SBFilms a jsem zvedav na odpoved. Sice netusim, proc obchod predal tuto povinost na me, kdyz ja zaplatil Povidlum a ne SBfilmu, ale budiz.
    PATRON
    PATRON --- ---
    ROMI: co je špatné?
    ROMI
    ROMI --- ---
    KORAL: bud rad, je to spatny :D
    MIMA
    MIMA --- ---
    Co napsat vydavateli na FB ?
    KORAL
    KORAL --- ---
    Lol takže tam me poslali do háje, že se mám obrátit na vydavatele. To jako ten film nevydal, Bo co se děje, netušíte někdo?
    KORAL
    KORAL --- ---
    tak jsem si vzpomněl, že jsem si objednal DVD a stále mi domů nic nepřišlo. Tak jsem dneska napsal na Povidlo a jsem zvědav co mi odpoví. penize už mají, ale zboží nějak nedodali .
    Zkoušel jsem se s nima domluvit, že by mi změnili DVD za USB a 4K. Potvrdili mi, že je to možné a od té doby ticho ...
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    IXTREMIST: a prevedenie?
    efekty? magia? strielacky?
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    DUDEL: tak jak jsem to popsal, střílečka bez zambochovy duše
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    IXTREMIST: no a jake to bolo?
    lebo ja si to neviem vobec predstavit zfilmovane amatermi za lacika :))
    vsetka ta magia, kostymy, akcia... to su obrovske naklady aby to nejak vyzeralo
    HOUH
    HOUH --- ---
    PŘEDOBJEDNÁVKA - FLASH DISK s filmem Drsný Spasitel (4K) | POVIDLO
    https://www.povidlo.cz/...el-4k?fbclid=IwAR2xCMMdwTGMir5rUiUF_MWtbIBcqwzKkjRCoqhvmQN7nQTqwwkR0ALMQhw
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    HOUH: někdo nás bliknul se ženou i Mistrem ;-)
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    Jop, pro mne bylo na premiéře nejlepší, že mi mistr podepsal knihu :-)
    KORAL
    KORAL --- ---
    HOUH: hm... hele radsi si vystavim knihu :D
    HOUH
    HOUH --- ---
    KORAL: hele zase DVD si můžeš vystavit, to s flashou těžko
    KORAL
    KORAL --- ---
    HOUH: ehm... tak ted me nepotesili, ja objednal to DVD. Ale coz, kaslu na to. Pokud je to tak jak pise IXTREMIST, tak to za ty prachy nestoji. Myslim, davat za to vic, jen proto, ze je to 4k.
    HOUH
    HOUH --- ---
    KORAL: "zítra dáme do předprodeje i flasky se 4K rozlišením." Odpověď na fcb.
    KORAL
    KORAL --- ---
    IXTREMIST: Od pocatku od toho nic necekam. Videl jsem prubezne ukazky a moc me nenadchnuly.
    Ale zase chci se podivat a zhodnotit cele dilko. A 290,- korun je pro me pakatel. A jak jsem psal, radsi koupim, nez upiratim.
    KORAL
    KORAL --- ---
    HOUH: dik, objednano. Si to pak grabnu a hodim na NAS. Na DVD uz nic v podstate nemam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam