• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.
    PATRON
    PATRON --- ---
    no hlavně že nedokončil veterána, snad příprava na povídku?
    ROMI
    ROMI --- ---
    hej parada :) aspon nekde ty ebucky vydavaj rychleji nez papirovy, diky bohu za triton a palmknihy https://www.palmknihy.cz/ekniha/kapitan-337167
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak za me Veteran paradni, pekne se Mira rozepsal, jen skoda, ze musim cekat na dalsi dily
    TOM
    TOM --- ---
    ROMI: nezařídí :) Nakladatel ty chyby už má, jenom je jeho lidi musí zprocesovat, a to ani autor nemůže uspíšit. Myslím, že obecně mají vydavatelství málo peněz.
    Kromě toho mi připadá, že zrovna Míra má gramatiku dost na háku. Stejně jako Kotleta třeba.
    KORAL
    KORAL --- ---
    TOM: Super kniha, už aby byl druhej díl. Doufám, že se tam třeba potkaj se seržantem :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    TOM: to bych spis Mirovi primo poslal, at si to zaridi :)
    TOM
    TOM --- ---
    ROMI: poslal jsem Tritonu, ale bez reakce (podle Palmknih mají reakční dobu cca tak měsíc)
    ROMI
    ROMI --- ---
    TOM: tak mu to posli, treba jeste nemaj sazbu :)
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    TOM: jj vsiml jsem si, mne spise vadilo ze nebylo zarovnano do bloku ;) jinak jsem to dal za den a budiz (Vegaš mam radsi:)
    TOM
    TOM --- ---
    ARXIE: jj. Bylo to průběžně na jeho fcb. Mimochodem jsem tam našel 10 překlepů/chyb.
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    TOM: btw. na PK to neni videt (jinde jsem nekoukal), ale je to prvni dil s otevrenym koncem..
    TOM
    TOM --- ---
    Veterán [e-kniha] Miroslav Žamboch | Palmknihy.cz
    https://www.palmknihy.cz/ekniha/veteran-333211
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Já si to snad znova přečtu :) hlasy a střihy bída, ale jinak si myslím, že to byl velmi dobrý počin.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Film dorazil a tak jsem se dnes na nej s manzelkou podival.
    Pred komentovanou verzi sem tomu dal 40% ze 100%. Po komentovan verzi jsem tomu dal 60% ze 100%.
    Zena tomu dava 80% ze 100%.

    Asi sem moc narocnej :D
    Za me nejvetsi minus dabing, ten byl proste jako z 90 let, kdy filmy daboval jeden clovek a monotone. Proste tomu chyby emoce a cele to pusobi umele. Pritom filmove je to udelane vazne dobre.
    Za zenu tam jsou nelogicke preskoky mezi scenama, proste tam melo byt vic vysvetlujicich filmecku.

    Shrnutu: Za me a zenu fakt dobry, na fanouskovskej film. Kdybych necetl knihu a neznal pribeh dal bych tomu po tom komentovanym dilu taky 80% ;)
    KORAL
    KORAL --- ---
    Tak jsem napsal dnes na SBFilms a jsem zvedav na odpoved. Sice netusim, proc obchod predal tuto povinost na me, kdyz ja zaplatil Povidlum a ne SBfilmu, ale budiz.
    PATRON
    PATRON --- ---
    ROMI: co je špatné?
    ROMI
    ROMI --- ---
    KORAL: bud rad, je to spatny :D
    MIMA
    MIMA --- ---
    Co napsat vydavateli na FB ?
    KORAL
    KORAL --- ---
    Lol takže tam me poslali do háje, že se mám obrátit na vydavatele. To jako ten film nevydal, Bo co se děje, netušíte někdo?
    KORAL
    KORAL --- ---
    tak jsem si vzpomněl, že jsem si objednal DVD a stále mi domů nic nepřišlo. Tak jsem dneska napsal na Povidlo a jsem zvědav co mi odpoví. penize už mají, ale zboží nějak nedodali .
    Zkoušel jsem se s nima domluvit, že by mi změnili DVD za USB a 4K. Potvrdili mi, že je to možné a od té doby ticho ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam