• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.

    Oficiální web: miroslavzamboch.cz

    rozbalit záhlaví
    ROMI
    ROMI --- ---
    RIVEEK: serzant je z toho nejkratsi :)
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    ARXIE: oooh, super, díky za info! Musím pohnout, pořád si teprv opakuju Seržanta a Veterán a Kapitán znuděně čekaj v polici, až na ně přijde řada :´-/
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    ROMI: musim rict ze tahle serie vysla bleskove v porovnani s tim co na co se vyplati cekat z nasich koncin (Algor a Mycelium) a vim na co narazis ohledne ebooku, na druhy zmineny ;)))
    ROMI
    ROMI --- ---
    ARXIE: no Mirek nekde psal, ze uz je to pripraveny a ze to bude nekdy na konci ledna zacatku unora jako ebook a tady to vzdy vyjde driv, tak me to prekvapuje u cely tyhle serie (pozitivne), jelikoz u vetsiny knih delaj s ebookem opletacky. Asi aby to nekradli lidi pak bo nevim a vychazi to az po papirovy knize casto. Nekde to vychazi na stejno aspon a tohle je snad jedina vyjimka, kde to vychazi driv o dost ebucek :)
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    ROMI: ja jsem se naucil na nic necekat, zvlast u prekladovek kdy spousta serii nebude nikdy dokoncena.. tohle beru jako velice prijemne prekvapeni, kdybych to chtel ocekavat tak bych si tipnul az konec roku 2022 ;)
    ROMI
    ROMI --- ---
    ARXIE: jj uz mam koupeno od vcera :) cekal jsem to az na konci mesice :)
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    ou je ;)
    Válečník [e-kniha] Miroslav Žamboch | Palmknihy.cz
    https://www.palmknihy.cz/ekniha/valecnik-344434
    ROMI
    ROMI --- ---
    PATRON:
    PATRON: co to meles?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    VLAKODLAK: cca 200 až 300 let po serzantovi
    KURE
    KURE --- ---
    VLAKODLAK: ano, stejnej svět, jsou tam i nějaký odkazy.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Trapnej dotaz: má to něco společného se Seržantem? :)
    PATRON
    PATRON --- ---
    KURE: jop, tak jsem to jen nepochopil. Dík
    KURE
    KURE --- ---
    PATRON: ??? Eh?

    Pokud jsem chtěl mít příležitost sejmout ho někdy v budoucnu, musel jsem se teď odsud ztratit. Odsud myšleno z celého Staagu.
    Dva strážní v ranním šeru kouřili cigaretu a choulili se přitom v závětří provizorní budky u závory. O kus dál mezi stromy vykukovaly hranaté obrysy narychlo postavených dřevěných budov, lomené střechy provizorních dílenských hal, velké nádrže s vodou pro lokomotivy. Vlak, který mě sem zavezl, tady nezastavoval, strojvůdce mi pouze přibrzdil. Dostat se ze Staagu bylo jednoduší, než jsem čekal.


    Nevím jak tesneji by to mělo navazovat.
    PATRON
    PATRON --- ---
    KORAL: pokračuje, ale nenavazuje tam, kde veterán skončil. Takže v podstatě není jasné, co se stalo.
    KORAL
    KORAL --- ---
    PATRON: Asi úplně nerozumím. Veterán pokračuje knihou Kapitán. Nebo jsi myslel/a jiného Veterána?
    PATRON
    PATRON --- ---
    no hlavně že nedokončil veterána, snad příprava na povídku?
    ROMI
    ROMI --- ---
    hej parada :) aspon nekde ty ebucky vydavaj rychleji nez papirovy, diky bohu za triton a palmknihy https://www.palmknihy.cz/ekniha/kapitan-337167
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak za me Veteran paradni, pekne se Mira rozepsal, jen skoda, ze musim cekat na dalsi dily
    TOM
    TOM --- ---
    ROMI: nezařídí :) Nakladatel ty chyby už má, jenom je jeho lidi musí zprocesovat, a to ani autor nemůže uspíšit. Myslím, že obecně mají vydavatelství málo peněz.
    Kromě toho mi připadá, že zrovna Míra má gramatiku dost na háku. Stejně jako Kotleta třeba.
    KORAL
    KORAL --- ---
    TOM: Super kniha, už aby byl druhej díl. Doufám, že se tam třeba potkaj se seržantem :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    TOM: to bych spis Mirovi primo poslal, at si to zaridi :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam