• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEWINRakovina - zkušenosti, prevence, podpora nemocného, alternativní léčebné metody
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    no tak ja se tam mrknu podivat, ale ty asi toho moc nevydrzej... :D
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    MONJIE: :-) no me prisly docela OK, i na dotek :)
    Pote co jsem vidla za hruzy za tisice, kdyz jsem kupovala paruku s tetou...
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    jako v tom Bellini?:D cháá tak to leda tak na hellowen:D
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    za 300 bych to zkusila :)

    chtela jsem pricesek, ale maji jen paruky :)
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    lendulik : na narodce smerem k ND? jj tam je strasne protivna stara baba, tam jsem byla minuly tyden s Gitkou, vsude zrcadla kolem prosla spoustu cizincu, zadna kabinka, nic... lepsi ve vodickove sice drahsi... ale aspon neco

    ale ja se chystam, jako pred 4 lety kupovat v HK levnejsi a super domluva i 2500 sleva, kdyz jsou zdrav. problemy
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    nj ale to bude luxusni shit, aby mel clovek neco do spolecnosti a necitil se menecenne ... a hlavne to nebylo poznat...
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    hele ja jsem vcera narazila ja paruky za 300,-

    v praze na narodni tride je obchod s hadrama, botama a koukam a docela slusnej vyber paruk.

    Nemela jsem ji na hlave jako ale nevypadaly vubec spatne,
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    a ted me pobavila baba co paruky prodava:D poukaz trva 30dni od vystaveni, mam 2000slevu :D aspon neco akorat to proplati ale zpetne svine, takze nez naskudlim 9000 tak to celkem trva, takze baba me pobavila, poukaz byl asi dva dny projetej, ze si musim nechat napsat novej... takze ja musim znova do Motola vratit tenhle at mi vystavi novej:D
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    ja mam taky kerku , i kdyz teda zrovna v ty dobe jsem nemusela chodit na chemo, ale nechala jsme si udelat a zadny problem, akorat jsem oznamila svuj zdrav. problem
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    nemelo
    PTACOPYSK
    PTACOPYSK --- ---
    vetsinou jsem se setkala s tim, ze patolog napise do nalezu nador z takovych a takovych bunek, dobre/stredne/malo diferencovany ... a nevim jak na onkologii ale na internach se do proposteci zpravy do zaveru napise druh nadoru, kde vsude je nekde uprostred propousteci zpravy je mezi ostatnimi vysledky i zkopirovany nalez z ty patoly
    PTACOPYSK
    PTACOPYSK --- ---
    BARUSS: ano, odpovidala jsem ja a Cornela, da se to vyfiltrovat ...
    PTACOPYSK
    PTACOPYSK --- ---
    BARUSS: zodpovezeno zde uz na zacatku unora ... potrebujes nejakou z odpovedi konkretne rozvest?
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    LENDULIK: moje rec...
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    EVILMIND: ... ups....
    ovsem tu touhu zit bychom si vsichni meli kazdy den pripominat...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ok, google je mocny pritel
    Vitezslav Bambuch zemrel 11. 7. 2008, tedy asi dva mesice pote, co absoloval uzasnou ocistujici hladovku, po ktere se citil tak dobre a zdrave
    vidim, ze vystudoval biochemii, o to smutnejsi je pohled na to, co vsechno byl ochoten pred smrti vyzkouset v zoufale honbe za zazracnym lecivym prostredkem... :-( a nechal jako memento po sobe tenhle webovy oltar plny falesnych nadeji pro dalsi
    PTACOPYSK
    PTACOPYSK --- ---
    EVILMIND: to mi připomíná jednu paní, co napsala knížku o úžasné vajičkové dietě, pomocí které každý rychle a snadno zhubne. Bohužel vydání knihy už se nedočkala, protože zemřela na zhoubný nádor, který byl skutečnou příčinou zhubnití a o kterém dlouho nevěděla.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    mimochodem tenhle web jsem kdysi cely precetl, v dobe, kdy jsem se sam vyrovnaval s tim ze mam rakovinu
    a ted koukam, od te doby tam nejspis nepribyla uz par let ani carka

    moc bych za to nedal, ze panovi uz se podarilo uspesne vyhladovet k smrti
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    hmm, zacituju co se podle nej deje pri hladoveni - "Vaše tělo bude nádor ničit a rozkládat za účelem získání energie jinde, kde je jí více potřeba"

    tak to jiste :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam