• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEWINRakovina - zkušenosti, prevence, podpora nemocného, alternativní léčebné metody
    WANAH
    WANAH --- ---
    BARUSSS: Ber to jak je, se vztahuje k tomu co ti tu ostatní píšou a k tomu že tě to rozčiluje a vnímáš to jako útoky.
    Z tvojí reakce je znát že si moc nevíš rady. Plýtváš silami jinde než bys měla.

    A omáčka nikdy není základ, pro toho kdo chápe proč jí.
    WANAH
    WANAH --- ---
    BARUSSS: Jako bojové pole to vnímáš ty. nemusíš ber to jak to je. Zkus to co tu zaznělo probrat a vyvodit z toho závěr. Ono je totiž jedno proč se člověk podíval smrti do očí. Zda mu skákala po zádech skupina výrostků, nebo měl rakovinu.
    Začátek je správně, něco se sebou dělat, to co tvrdíš kolem je jenom omáčka, uplně nepodstatná.

    Osobně mám pocit že hrozně moc chceš předat svoje zkušenosti ostatním, ale nemáš to ještě vyřešené ani tak aby si se podle toho mohla zařídit sama.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    BARUSSS: no rozdil mezi nama je, ze ja prave zadnej svetonazor ani zkusenosti nepropaguju, to ze mam rakovinu nijak vyznamne nezmenilo muj zivot, a jediny "poslani", ktery jsem si z toho vzal bylo - "konecne muzu delat vtipy na rakovinu, a nikdo nemuze rict ani popel"

    MONJIE: svym zpusobem to je podpora, nechce se mi mlcet a dopustit tak, aby sem prisel nejaky novy nemocny, a prvni co si tu precetl bylo, ze si za svou nemoc muze sam a mel by se nad sebou zamyslet
    DOBINKA
    DOBINKA --- ---
    Taky myslím. Jakožto nestrannej pozorovatel - mám pocit, že je to jen zbytečný nepochopení. A výsledek je ten, že si všichni přijdou nepochopení a sami.. a to taky myslím, že to tu je primárně o něčem jiným.
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    Jsem unavena z tyhle diskuze....

    Myslela jsem ze to bude o podpore nemocnych ne o polemizovani...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    BARUSSS: recidiva muze ale nastat i kdyz u toho budes hlasat vznesene znejici "osvetu"
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    BARUSSS: naopak, je to JEN nemoc - delat z ni stredobod zivota a prilezitost k hledani "novych cest" je pak uz jen tvoje dobrovolna volba, kazdy to proste neciti stejne
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    CORNELA: presne... obvinovat se a zmrnit se tou zkusenosti jsou naprosto ruzny veci a na sobe nezavisly...

    a ta prvni je proste picovina...
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    CORNELA: Presne tak!
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    CORNELA: Co si zrovna nemyslis?

    To je o tom smirenim s nemoci, koucinku.. a boje.Mam dite, to je muj cil! chci tu byt, udelam vsechno proto, abych nad nemocni zvitezila.Hodne pomaha na deprese psychoterapeut a meditace

    JJ ale je pravda, ze kdyz je clovek oslabenej
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    MONJIE: No to mi prijde psis jako pekne rychlej vytah do depky.... a je to tak, jak pises clovek musi byt pozitivni aby to dal...
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    LENDULIK: asi tomu ze budes mit pozitivni mysleni a neexnes po prvni chemo...

    Baruss: btw. a ty mas par serii chemo za sebou? nebo je to spis teorie????
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    BARUSSS: hele a nemyslis, ze clovek, ktery je schopen se nad sebou takto zamyslet, ten se sebou neco dela, takze ten co nedela = onemocni = a jeste mu tady vyvolavas deprese tim, ze si za to vlastne muze sam...

    skvely.. a cemu ze se tim pomuze???
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    ja vlasy taky nemam nosim satky, nebo paruku ale v tomhle vedru je to humus... takze satky
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    ale hovno,proc by to mela byt nase vina? vzdyt jsme nic zas tak strasnyho neudelali.. me se to treba rozjelo pred 4lety, kdy jsem potratila v 22tt po transplantaci a chemo to bylo ok, otehotnela jsem, porodila ... mam zdravou dceru. Ale ted po porodu, je to zas obcas na hovno:(/ ale to dite me drzi !

    takze all neztracet nadeji!
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    CORNELA: ahoj, mam takz po lecbe teda porad se lecim, po porodu se to opet zhorsilo. Doporucuju obchod u Vaclavaku http://www.paruky.cz/

    Mela jsem slevu 1000od poj. 1500 sleva od obch. ze zdrav.duvodu
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    BARUSSS: proc? nebudes o nic min nemocna, a mucit se premyslenim o tom, jestli to neni tvoje vina, ti nijak nepomuze... proste - shit happens
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    CORNELA: hele moji tete vypadaly vlasy az po 5 letech chema..... tatkovi po 7 serii nechybel ani vlasek.... nemyslim, ze to je tak jak si myslis.

    navic to padani je docela dlouhodobe a postupne, to neni nutny resit ted a hned.... fakt...
    HRKY
    HRKY --- ---
    BARUSSS: Promiň ale zásadně s tebou nesouhlasím. Pochopení nemoci (pro mě) především znamená pochopení příčiny vzniku nemoci a pochopení dopadu na imunitu v jejích jednotlivých stádiech. Pochybuju, že bych kdy byl schopen poznat své tělo lépe než vědci/doktoři. V žádném případě nechci aby to znělo urážlivě, ale hlášku "v první řadě musí člověk poznat sám sebe" považuji za výkřik do tmy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam