• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEWINRakovina - zkušenosti, prevence, podpora nemocného, alternativní léčebné metody
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    ELLIE: Ta Cesta domů je domácí hospic - tedy klient je doma a zdravotníci a dobrovolníci docházejí za ním, poskytují psychologickou pomoc (konzultace) jak klientovi, tak jeho blízkým. Mají i půjčovnu pomůcek a tak dále.
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    mi prijde absurdni, aby si menil pojistovnu na min.vnitra prece...
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    Ellie: to chapu ze je to pro nej strasne dulezity. A co tam chodi za rehabku? jako resp. z ktery domaci pece?
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    LENDULIK: Zkusim to... Bohuzel ale tatovi se strasne spatne pise. Ma porad hodne rozhozene vnitrni prostredi, je slabej. A kdyz je na skype, abychom si mohli zavolat, tak tam nejsem ja - ditko ma svuj rezim, malokdy se sejdem.
    MONJIE: Hele chodi tam nejaka rehabilitacni sestra (protoze si v nemocnici zlomil kycel), a tedka prohlasila neco jako ze "pokud se neprehlasite k zdrav. poj. Ministerstva vnitra, tak prestanu chodit" - to nejak nechapu. Hospic ne, tata je strasne vazanej na prostredi, jak neni doma, hrozne strada. Potrebuje mit svoje knizky, svoje to a tamto...
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    ELLIE: JA TO chapu mam taky rok a pul stary dite takze vim co to je:) ted mela moje mati Gitu na jeden den na hlidani a dostala z toho Housera ... :/
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    ELLIE: to chapu a rozumim:( to je tezke, tak alespon zkuste po skype byt v kontaktu. A domluvit tu domaci hospicovou peci? nebyl by lepsi hospic?
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    ELLIE: hele ja si s tatou taky psala. vzali mu hlasivky a takze to ani moc jinak neslo. a na druhou stranu musim rict, ze jsme si rekli vic veci nez face to face.. proste jsem mu mohla napsat uprimeji nez to rikat...

    ukazala jsem mu youtube a mohl si poustet skorpiky a flojdy a to ho treba hrozne bavilo. posilala jsem mu obrazky.... jakoby je to jina forma komunikace ale nemusi byt horsi... on se treba i obcas sveril jak to proziva a tak...
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    Takze jsem odkazana na podporu po mailu. A to mi jde proste kurva blbe :(
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    MONJIE: Nemuzu, bydlim ve Svycarsku a mam rocni dite, a kdyz jsem tam byla naposled ctrnact dni, moje taky ne uplne zdrava maminka se z toho ponekud sypala. Protoze kdyz jsem ja s tatou, ona hlida vnoucka, a nejak na to nema... Proc se v tom baraku neda pustit dite po ctyrech "na volno" se me radsi ani neptej.
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    MONJIE: lepsi je spis tu nemoc neresit.... snazit se zit co nejvic normalne. ale jak pises byt s nim..
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    ELLIE: A nemuzes se k nemu na nejaky cas nastehovat? proste byt snim ted kdyz to potrebuje? nic, mluvit o tom, co noveho, jak probiha lecba, jak mu je... snazit se ho nekam treba vytahnout tam kde to ma rad... proste nejak s nim tu nemoc sdilet.
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    MICHALANGELO: Presne jak pisou, tendomaci hospic je vyborny, moc pomuzou. Hodne sily....
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Doporučuju LENDULIK:.
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    Mě by to taky zajímalo. A to teda hlavně z tý psychický stránky. Jsem z toho dost v prdeli, nevím, jak se mám chovat. Nebydlím doma, mám s tátou kontakt jenom po skype. To se blbě podporuje :(
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    MICHALANGELO: cesta domu, mobilni hospic. Poskytuji paliativni pesi a muzes tam kdykoliv zavolat.

    Poradna, Domácí hospic a Odlehčovací služby
    otevřeno: úterý - pátek: 12 - 17 hodin
    tel.: 283 850 949, 775 166 863
    fax: 220 876 638

    nebo muzu ja. Muj tata na to zemrel.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    každou blbost sem hodíte a tohle ne?
    Čeští vědci našli způsob, jak včas odhalit neviditelný nádor - ČeskéNoviny.cz
    http://www.ceskenoviny.cz/veda_a_technika/zpravy/cesti-vedci-nasli-zpusob-jak-vcas-odhalit-neviditelny-nador/712122
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    tady jedna lendulíkovina))

    ovosan

    Fosfolipidy extrahované z kuřecích embryí, resp. vajec, a slunečnicový olej v želatinových kapslích. Jedno balení tohoto standardním klinickým způsobem neprověřeného potravního doplňku se stále prodává za cenu kolem 1000 Kč, pro protinádorovou kúru je nutno aplikovat 8 i více balení. Lze očekávat, že podobný "efekt" by mohlo mít pojídání majonézy.

    Podobný přípravek — extrakt fosfolipidů z embryí — se může vyskytovat i pod názvem Cancerolyt. Preparáty na bázi fosfolipidů jsou testovány v klinických studiích, ale jejich protinádorový účinek nebyl dosud jednoznačně potvrzen. V databázi MEDLINE odkaz nalezen nebyl.
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    ovosan je lepčejší))
    PTACOPYSK
    PTACOPYSK --- ---
    LENDULIK: jeden z hlavních důvodů, proč jsem nešla dělat veterinu nebo pediatrii :)
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    jako nektery zkusenosti me motivuji k udani na socialku.....
    z babycafe....


    Zkoušeli jsme. Pomáhá to krátkodobě, ale dlouhodobě se to užívat nedá. Jednak kvůli tomu, že se nejspíš čistí i to, co by mohlo v organismu zůstat (se domnívám), ale i kvůli té příšerné chuti, kterou v sobě cítíš celý den.
    Když se dá jedna kapka, tak je to poživatelné a v džusu téměř není poznat.
    Zkoušeli jsme jednu kapku dát synovi, když se mu spouštěla rýma nebo začal kašlat a zabralo to.
    Ale je třeba pak si dát jogurtové menu, aby se obnovily ty správné bakterie ve střevech.
    Ale např. při aktutní potřebě proti angíně mi nezabral. V těhotenství jsem ho nebrala.
    Už rok jsme si ho nevzali, protože ho nemůžeme cítit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam