• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEWINRakovina - zkušenosti, prevence, podpora nemocného, alternativní léčebné metody
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    KOOTCHA: no me dokonce psychopan rikal, ze s AD muzu otehotnet... alw asi zalezi jak ktery...
    KYO
    KYO --- ---
    KOOTCHA: ale prosimte :]
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    jo já myslel, že se ptáš na nějakou "ochrannou" dobu po užívání...nenapadlo mě, že myslíš těhotenství s AD.Tak snad ten stav by ti mohl být dostatečným substituentem :)
    KYO
    KYO --- ---
    KOOTCHA: no ja mam na tech svych napsano, ze hlavne z pocatku tehotenstvi se nesmi nic brat a pak pri kojeni je to taky blby. zase si ale rikam, co je horsi. prat do ditete andrenalin, kdyz ma nekdo stale uzkosti a nebo pohodu?
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    od chemo.o ad jsem neslyšel nic takovýho, co píšeš.ale měl jsem je k chemo teda taky..

    a díky za plusíky :)
    KYO
    KYO --- ---
    KOOTCHA: ted myslis od antidepresiv nebo od chemo? :]
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    mně doktorka doporučila minimálně rok, optimálně 3 roky počkat s dětma...
    KYO
    KYO --- ---
    CORNELA: tak to je dobre :] protoze me treba doktori strasej i s blbyma antidepresivama....
    KYO
    KYO --- ---
    je to vubec zdrave pro to dite, kdyz ma matka chemo?
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    CORNELA: hele ja otehotnela. ale je pravda ze chemo jsem mela po sestinedeli kdy se Brigita narodila. a to byla serie 10 chemo. Pak rok nic, ted v rijnu jsem otehotnela v pohode asi po trech mesicich snazeni.
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    KOOTCHA: gratulace, to bude v pohode vsechno!
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    ich auch.Od července bez chemek, před 14dny CT v cajku...
    Ale jako rovnám se furt ještě.
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    hele tak poslusne hlasim ze jsem uspesne ve tretim trimestru a jedeme dal.)
    KYO
    KYO --- ---
    CORNELA: jako neplodnej z ty hladiny zenskyho hormonu? cetla jsem, ze u muzu to neni fatalni, ale u zen jo. nasranej ksicht nezabira. zkusim slzy...
    KYO
    KYO --- ---
    CORNELA: ne... on mel jit na endokrinologii uz tenkrat a vykaslal se na to. az ja ted jsem ho tam dohnala, co s nim chodim a zacal mit problemy a navic je neplodnej.
    KYO
    KYO --- ---
    CORNELA: aha, ok diky za vysvetleni. vzhledem k tomu, ze takhle velky rozkol hormonu mel i pred peti lety, da se ocekavat, ze bude asi uz vetsi? a nebo rostou ruzne?
    KYO
    KYO --- ---
    CORNELA: no... to ja taky nechapu... nemysli si, ze me to netrapi, ale snazim se na to nemyslet. kdyz uz to cloveku rikam kazdej den petkrat, tak co vic mam delat. to bych se z toho uz kompletne zcvokla. k tomu nechapani... nechapu, proc adenom operuji a prolaktinom ne.
    KYO
    KYO --- ---
    CORNELA: no pro me to je pristup, ktery moc nechapu.....
    KYO
    KYO --- ---
    CORNELA: no to sice je, ale on je vasnivej kurak a nezije vubec zdrave, takze proc to nevyndat a nepredejit tomu, kdyz do sebe stejne behem lecby furt bude cpat dalsi karcinogeny...
    KYO
    KYO --- ---
    CORNELA: no to jsem potrebovala vedet...
    ehm. a jeste me potes: muze se z nezhloubnyho udelat casem zhoubnej? nebo se to nemeni?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam