• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEWINRakovina - zkušenosti, prevence, podpora nemocného, alternativní léčebné metody
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KOCOURMIKES: To se asi budes muset zeptat nejake socialni pracovnice.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KOCOURMIKES: Ty si vzdycky nevezmes prasky a pak neco vyblejes...
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KOCOURMIKES: Co ja vim, tak Keytruda ma nove uhradu v druhe linii u NSCLC. V prvni linii se to podavat nemuze, ale ja bych to ani nedavala teda.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KOCOURMIKES: Neboj, paliativni pece tedka hrozne trenduje, rozdavaj se totiz strasny prachy z grantu.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Tak mi bohužel potvrdili pozitivitu na BAP syndrom. Zatím jsem nebyla na konzultaci, tam teprve půjdu. Budu sledována, budou testovány mé děti. Doktorka mi říkala (zaítm jen po telefonu), že to není nejrizikovější syndrom, že mají rizikovější syndromy a že to neznamená, že onemocním nebo snad že jsem už dokonce nemocná (chodím tak nějak na kontroly, takže to vypadá, že mi fakt nic není).

    Existuje ale nějaký odhad, kolik lidí má podobné mutace a rizikové syndromy? Jde mi o to, jestli je to, že má člověk takovou mutaci, nějaká velká zvláštnost, či nikoli.

    U nás v rodině se to objevilo náhodou. Ne kvůli nemoci, ale kvůli testování jednoho znaménka. Rakovina se u nás samozřejmě několikrát objevila, ale spíše až ve vyšším věku. A když už nic jiného, aspoň budu sledována a pokud se něco objeví, přijde se na to včas a půjde se s tím poprat.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KOCOURMIKES: Tak se zajimej :). Mne jsou tyhle veci fuk.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KOCOURMIKES: Jasny. Tak jim zavolej a zeptej se. Ale nevim, jestli to je volne pristupny pro kazdyho.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KOCOURMIKES: To asi musi mit kazda nemocnice svoje a u sebe ulozeny, ne.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Nebylo tech kecu netykajicich se rakoviny uz dost?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CORNELA: Coze, jako fakt :-O? Fok!
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Me asi vylouci z komory, protoze jim nestihnu zaplatit poplatek, lol :D.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    CORNELA: jediny ktereho si kdy mela...
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    SUCHRE: neberu nic a ani nepotrebuju, Cornelie taky nebere..

    jestli nemate do ceho pichnout dnes dopoledne v ordinaci prectete pls tohle, budu mit otazky, objevil jsem to nahodou https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/0264410X89900431

    clanek je na sci-hub.la ke stazeni
    SUCHRE
    SUCHRE --- ---
    Co ted beres za prasky?
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    CORNELA: nedelej ze nerozumis co sem ti napsal - pokud budes prenaset svoje zpusoby z nyxu do reality spatne skoncis (prevalcujes nejakeho primare, prednostu, etickou komisi, x pacientu atd) - ja jsem mozna tvuj jediny kamarad ktereho na nyxu mas... aby te jednou nezavreli do plb a nelecili te dokud se jim nebudes zdat fit ,)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    CORNELA: "slibujes nebo vyhrozujes" ? a to ma byt jako co ? dej si risperdal...
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    Policie stíhá přes sto lékařů: brali úplatky za předpis léků - iDNES.cz
    https://zpravy.idnes.cz/lekari-uplatky-leky-korupce-d1a-/domaci.aspx?c=A170613_200938_domaci_pmk
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    CORNELA: ja to s tebou myslim dobre...
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    CORNELA: nerouhej se a nehajluj a bude to dobry ,] jestli se budes chovat jako krava, a tim nemyslim na nyxu, tak prijdes o licenci.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    SUCHRE: sef Cochrane Svedsko je autorem teto knihy https://www.amazon.com/Deadly-Psychiatry-Organised-Denial-Gotzsche-ebook/dp/B014SO7GHS?tag=qrsx7-20

    pokud ti ta kniha prijde legracni poslu ti jeste jednu s lekarskou tematikou treti rise
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam