• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PANTARILMUDs - Multi User Dungeons
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    no kdz ne, tak si casem tohle auditko unbooknu :)
    PUPU
    PUPU --- ---
    OVERDRIVE: jen aby. mam v tomto ohledu jiste zkusenosti :-[
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    taky stale jeste nehraju, ale dostanu se k tomu rozhodne aspon pres zimu, kdy budu s malou doma na materske :)
    JORERU
    JORERU --- ---
    CHARLEZ: jo, třeba já :o( nemám čas
    CHARLEZ
    CHARLEZ --- ---
    koukam na anketu, to je tu tretina nehrajicich?
    TEW
    TEW --- ---
    PUPU: pristizen! akorat teda na 386ce jsem spustil jen nejakej ten silenej dos driver, takze o lokale se neda mluvit :)
    PUPU
    PUPU --- ---
    TEW: stejne sis urcite kodil doma na lokale
    TEW
    TEW --- ---
    PUPU: to ale neni tmave obdobi.. na tmave obdobi mam narok jen jaaaa (kdyz jsem byl bez netu) :-)
    (Ze spousta hracu a coderu skonci u chatovani, je naprosto normalni.)
    PUPU
    PUPU --- ---
    TEW: to ze se prihlasim jako admin neznamena, ze hraju ;-)
    TEW
    TEW --- ---
    (PUPU: Tew . o O ( "Pupu .. Last on Sun Jul 16 17:35:20 2006" ) )
    PUPU
    PUPU --- ---
    moje temne obdobi cita neco kolem sesti let ;-) dneska uz bych do toho nesel, ale nebyla to spatna zabava
    CHARLEZ
    CHARLEZ --- ---
    SPIRALI: od dob co jsi zacal :) temne obdobi ma kazdej ;)
    SPIRALI
    SPIRALI --- ---
    CHARLEZ: Asi blba otazka, ale je to mysleno jako kolik let je to od te doby co jsem zacal hrat nebo kolik let jsem aktivne hral? V me MUDarske historii jsou totiz "tmava" mista :)
    CHARLEZ
    CHARLEZ --- ---
    tako jo anketa je, muzete hlasovat :)
    PANTARIL
    PANTARIL --- ---
    SPIRALI: anketu klidne. mas moznost nakou sesmolit:)
    SPIRALI
    SPIRALI --- ---
    Tak jsem zalozil postavu(Anryx) na Achaee. Snad na to tentokrat bude vice casu. Doufam ze se tam nejak potkame:)

    btw: Co takhle nejakou anketu?
    SFFH
    SFFH --- ---
    Tak sem to tu rychle prolistoval...no já se momentálně potýkám s MUDem Materia Magica a zneužívám k tomu klientu Portal.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Jeste tak 4-5 let dozadu jsem hraval skeeve, pak se to nejak stehovalo a komunita odpadla, zustal tam jen Rain. Vim jen, ze vznikala nova verze, s trochu jinak propracovanym systemem skillu, melo to byt mene equip-oriented.

    Ted uz mudy nehraju, nemam na to ping :)
    TEW
    TEW --- ---
    MR_DAN: Jen bych dodal, ze PK je na LiTu volbou charu, lidi s andelem se o tohle starat nemusi (nemeli by muset).
    Jinak je to prosta rovnice pocet uzitecnych arei/npc/veci (coz je pro kazdy level mnohem nez cely mud) / pocet hracu, kteri to potrebuji * jak rychle to jsou schopni vycistit .. a reset je jen jednou za 15 minut, kdyz se zadari :-)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    ADRAGON: svet sice rozlehly, ale najdes tam spoustu mist kam se vydas jednou kvuli nejakemu questu a pak uz skoro vubec (napr. Leande na LiTu)....
    je to tak, ze jsou 'oblibene' arey a 'mene oblibene' tzn kde je to pro tebe nejvyhodnejsi, tam nejvic chodis a je vysoka pravdepodobnost ze je na tom par postav uplne stejne...
    dalsi vec ktera to vsak muze uplne zbourat je PK protoze pokud je zrovna online nejaky zneprateleny PK char, tak si bud budes hovet v teplicku v hotelu kam na tebe nemuze nebo budes chodit po arejkach, kde te nenajde (pripadne po arejkach kde ho najdes ty :)
    v zasade tam neni plno ani prazdno a dle zakonu schvalnosti pokud neco nutne potrebujes tak tam byl nekdo chvilku pred tebou pripadne ho jeste vidis odchazet :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam