• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHATěžký život básníkův
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    FIN: Šmarjá.
    FIN
    FIN --- ---
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    RICARDERON: Nedivím se...
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Tak tohle mě dostalo:
    F. HALAS arijský.původ+podpis (1410668300) - Aukro - Aukce OnLine
    http://aukro.cz/item1410668300_f_halas_arijsky_puvod_podpis.html
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    PETR36: Pokud jde o mne a Wagon, k žádné újmě nedošlo, takže netřeba ani omluv, Petře.

    A jinak myslím, že toto je pěkná příležitost... Ale to už je na vás, do toho mohu zasáhnout leda přímluvou.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    FIN: Samozřejmě.
    Ocenění od lidí, kteří nemají žádné osobní důvody chválit, je ocenění velmi podstatné.
    PETR36
    PETR36 --- ---
    NATASHA: Jen pro mou vlastní hloupost, ješitnost a aroganci, milá Natasho. Kdybych se tak nestyděl, nejraději bych se Richardovi a celému Wagonu omluvil a hodil ty divné roky za hlavu.
    FIN
    FIN --- ---
    MAEROR: no no no. brzdi. neusmolíš, protože i cena neshodná, avšak přesto daná, má svoji cenu. (jak absurdní a poetické:) není to sice úplně to nejlichotivější, to připouštím, ale pořád je to něco oproti nic. a tak vůbec. broskev, mrkev, meloun, cyklisti, švédi a kosy :-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Koukej tam jet a omrknout, zda tam v konkurenci nebudou nějaké objevy pro Wagon.

    Takhle jsme poznali Petra Kukala, to byl jeden z výrazných zisků (stále si to myslím, Petře, navzdory tomu, že jsme se časem od sebe zase poněkud odpojili).
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    NATASHA: No, kdyby mi měli dát zvláštní cenu poroty za "finskejch" podmínek, tak to raději usmolím omluvný list a ušetřím si dva dny cestování :-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Prosím vás, on se vám tady chlubí, že dostane cenu, a vy vůbec nespolupracujete.
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    :-)

    1) Oni zvou každého zúčastněného.
    2) Letos mám poslední šanci se tam podívat jako zúčastněný.
    3) Na rozdíl od vás mne pozvali. ;-)
    4) Je pravda, že mi i něco slibují, jen s tím dělají tajnosti. :-)
    5) Fin má pravdu! :-)))
    FIN
    FIN --- ---
    to nějak souvisí s poezií...?
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    FIN: To by jel raději za náma do hospody přece snad!
    FIN
    FIN --- ---
    RICARDERON: třeba má fakt rád poezii...?
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    FIN: Jinak by tam nejel.
    FIN
    FIN --- ---
    MAEROR: nevyhrál, dostal jsem zvláštní cenu poroty :-) jak mi kdosi vysvětlil, "části poroty se to muselo líbit, části naopak ne anebo se jim líbila část z pestré směsky a část ne, nemohli se dohodnout, taks dostal zvláštní cenu" :-)

    jinak asi ne. na výlet poněkud z ruky. copak, taky tě něco čeká?
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    Já vím, skoro všichni místní už jste tam vyhráli, tak s tím moc nepočítám, ale stejně - nechystáte se někdo příští sobotu (tj. 29.1.) do Děčína?
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Mohla bych se pokusit provést soupis důvodů PROČ ano, ale nevím...
    Moje přání šířit virus není násilné.
    Postrkovat ano, víc ne.
    UBIK
    UBIK --- ---
    NATASHA: Dostal jsem už před drahnou dobou, ale nezvládl jsem (pro mě) vyprázdněný začátek a odložil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam