• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHATěžký život básníkův
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    PETR36: Z Tebe mluví zkušenost, Petře. Dobrá, toho jsem zůstala ušetřena.
    A díky.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    MAEROR: Aha. Tak nic, no. Aspoň si to koupí nějací teenage emo people, kteří na svém citovém životě nešetří, mrmly mrmly.
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    FIN: jo tak to jsi ty, ta profláknutá osoba obrážející všechny poetické křty?! :-)
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    NATASHA: To není totéž? ;-))
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    NATASHA: Horší by snad bylo už jen "upřímné básničky o lásce" :-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    MAEROR: No mne to úplně zdrtilo, to si buď jist.
    FIN
    FIN --- ---
    NANTHEI: nějak se nemohu upamatovat, kdy jsem naposledy koupil poezii v knihkupectví :-)
    PETR36
    PETR36 --- ---
    Blahopřeju, Natasho!
    (Běžný autor jde na křest a doufá, že nakladatel splní svůj slib a jedenáctkrát odložený termín dodání signálních výtisků, aktuálně situovaný na hodinu před zahájením křtu, tentokrát opravdu dodrží - což se v polovině případů nestane. Cokoli nad to je luxus, jehož bychom si všichni měli vážit...)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    FIN: běžný milovník knih nakupuje poezii v oblíbených knihkupectvích, aby jim dokázal, že to ještě má cenu ;)
    (a na křest tuto svou, již přečtenou, přinese s sebou)
    FIN
    FIN --- ---
    běžný fanouš očekává, že dorazí na křest, tam si to koupí a dostane věnování, abych za nás mluvil :-)
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    NATASHA: Neznat Tě (respektive neznat Tvojí poezii), asi bych nad výrazem "něžně žensky odvážná poesie" váhavě přešlapoval.
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    RICARDERON: Otázkou spíš je, kolik bylo autorských výtisků, u nichž by bylo možné tu nekřesťansky nízkou cenu vyžadovat, ne? :-)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    RICARDERON: už jsem se vloupala :)) uvnitř se tvrdí, že náklad je 300 kusů.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    MAEROR: Ne, očekává se, že na křtu bude nekřesťansky nízká cena, abysme všichni ušetřili a peníze šly rovnou nakladateli nebo autorce.:) A kolik že byl náklad, prosím?:)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Oni byli vážně velmi rychlí; rozhodně mnohem rychlejší, než jsem čekala.
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    MAEROR: samozřejmě, také jsem četla dobře, jen jsem prostě nepočítala s tím, že na ni dnes při náhodném projetí příslušného regálu narazím .)
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    NANTHEI: Pokud jsem dobře četl, tak na září je plánován pouze křest... Běžná praxe předpokládá, že všichni si do té doby opatří výtisk (někteří si ho i přečtou), který si při té příležitosti budou chtít nechat autorkou signovat... ;-)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    dnes mě v knihkupectví přepadla jedna Natasha. a já si myslela, že to tedy má vyjít až v září? nicméně leží na mém stole pečlivě zabalená panem knihkupcem, mám chuť se do ní vloupat ještě během pracovní doby :-)
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    NATASHA: Vyčkáme. :)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    TOMASZ: Šmarjá. V tom případě rozhodně vyčkejme. Lidová moudra mají dlouhé prsty.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam