• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHATěžký život básníkův
    FIN
    FIN --- ---
    TOMASZ: hrozné, že?
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    Já vůl! Znám ho dvacet let, a zase jsem mu tu ruku podal... ;P
    FIN
    FIN --- ---
    TOMASZ: naopak, znám přesný recept, jak strašlivě, mohutně, rázem a dokonce na obrtlíku zlepšit můj vztah k zimnímu počasí (a výletům v něm): sprav mi zápěstí, lokty a záda :-)
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    HANNA: To nemá cenu... ;)
    FIN
    FIN --- ---
    HANNA: to z dříve řečeného nijak přímo neplyne. a musím skutečně připustit, že výlet při ostrém lezavém větru šlehajícím ti do tváře studený polozmrzlý deštík mezi opadanými a nijak nekryjícími stromy (vždycky fouká proti tobě) mě vždycky zahřeje - vzteky, protože si pak v duchu mumlám, že jsem si, já debil, měl počkat na zelené období a 20 stupňů. klidně 25. a klidně i těch 30 :-)
    HANNA
    HANNA --- ---
    FIN: to tě baví jezdit na výlety, když je třicet? v zimě se člověk chůzí alespoň zahřeje a teplo hospůdky spíše ocení :)
    FIN
    FIN --- ---
    NATASHA: ne. pokud nebude výjimečně hezky a slunečno, budu já mrmlat u krbu a s prvotřídním darjeelingem. lezavý vítr, ostré studeno a mrholivý déšť nechám ostatním.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    FIN: Pojeď. Budeme mrmlat dvojhlasně.
    FIN
    FIN --- ---
    NATASHA: my tropičtí jsme na tom ještě hůře. proto to moc nadějně nevidím :-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    FIN: Jménem subtropických básníků: nehovořme v lednu o počasí, sic to se mnou sekne.
    FIN
    FIN --- ---
    NATASHA: u některých například zcela a výhradně závislé na počasí.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    NANTHEI: Ano, je to pouze pro odvážné.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    OKEYO, spoléhám na to, že se na poslední chvíli rozhodneš, že pojedeš --- potřebuji, aby mě někdo důvěryhodný (a nikdo jiný to nemůže být!) uklidňoval tím, že jednou to všechno zase pokvete :)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    že bych si projednou nenechala ujít tolik okouzlujících lidí? ne že by mě to už dopředu neděsilo...
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Můžete se realizovat v anketě :-)
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    TOMASZ: Tomáši, můžeš.;)
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    Můžu taky? Nebo po mně budete zase chtít nějakou tematickou báseň a bude tma, nebo mi rovnou dáte zaracha za posledně? ;) 4. února je ještě tak daleko, že bych snad mohl...
    HANNA
    HANNA --- ---
    u mě lze
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    NATASHA: Ano, nemůže, jsem v práci.

    Tímto se tedy omlouvám a navrhuji nové datum pro výpravu do lesů, a to sobotu 4. 2.
    Můžete? Kristino, Richarde?

    Zatím tedy potvrzena účast Natashina, Kafkova, Bublinčina.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    BUBLINKY: Nuže, pokud, jak jsme o tom hovořili v neděli, se akce nakonec nemůže konat 21. ledna, byla bych tedy pro první únorový týden, je-li možná.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam