• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHATěžký život básníkův
    FIN
    FIN --- ---
    technická: kafárna je stále v rekonstrukci. sice již měla být tento týden otevřená - uplynuly 3 týdny - ale nejnovější kuloární drby mi donesly, že *snad koncem tohoto týdne*...
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    mělo by tam být víc možností k zatrhnutí. Já mám třeba večer nějaký houslový kšeft. A pokud se slezeme jako švábi na pivo v Kafárně, bude to večer. Omlouvám se za pesimistický bručounizmus, ale mám v kanceláři kosu a rum máme povolený až po obědě.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Nuže, přátelé, vzhledem k situaci je tu nová anketa, dejte vědět, jak to vidíte.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    V Šanghaji je kolem 0. Ale dole na jihu bude na krátký rukáv.
    FIN
    FIN --- ---
    RICARDERON: do tepla. hajzlíku, ani nevíš, jak ti to teď závidím.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Drazí. Já ten další víkend na měsíc odlétám. I kvůli tomuhle výletu jsem logisticky přesouval několik akcí. Zima je věc jedna, ale to, že s tím někdo počítá, je věc druhá.
    FIN
    FIN --- ---
    já si koupil komplet z moiry :-) takže mráz vůbec nevadí. koupil jsem ho sice docela kvůli něčemu jinému, alé....
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    OKEYA: To by šlo :) Aby pak svařák více chutnal.
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    OKEYA: Pro drsné povahy... ;)
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    BUBLINKY: A jáse začal na ten výlet těšit :-) .... no tak alespoň nějakou malou procházku před zalezením .. ne?
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    BUBLINKY: Ono to má být ještě horší? :o Já dneska cestou z práce málem chcípnul... :(

    Jo, teplo, chlast, to je vono... :D
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    BUBLINKY: Ano, ano! Je tma a zima! Někam si zalezeme, žánop.
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    BUBLINKY: Vzhledem k narůstajícím mrazům, které mají vrcholit právě o víkendu, bych navrhovala básnický výlet odložit, až budou podmínky alespoň trochu snesitelné. Obávám se, že není možné si procházku vychutnat, pokud budeme celou cestu drkotat zuby. Ale navruji toto: když už jsme se někteří dohodli na setkání, co jej tedy přesunout do nějakého podniku?
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    RICARDERON: Ale teď už vážně slibuji, že příště půjdu napřed sem!
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Teď už to tam zabrali celý. Perou se mezi sebou.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Přátelé, kdo včera vynechal křest Pandory, přišel o mnoho. Bylo to ohromné!

    Zejména vystoupení Petra Nikla, hráče na stůl, metličky, špejle, pískací kuře, natahovací brouky, mechanického pavouka, megafon aj. (ukázka na FB stránce Pandory), a básnický blok Michala Bystrova se počítají k zážitkům, které budu mít v paměti po léta.
    Čtení, u kterých lidé brečí smíchy a co chvíli propukají v nadšený aplaus, jsou jevem neobvyklým, o to více si to našinec užije.

    Pandoru byste si měli koupit, už kvůli Michalovým textům. Jsou vskutku geniální.

    A dále jste přišli o mimořádně vynikající Finovu improvizaci na téma historický bulvár. To se bohužel nedá interpretovat vůbec, k tomu je třeba živého zážitku. Ale zcela jsem se při poslechu dehydrovala, a to hovoří za vše.
    Pro případné zájemce o obor historického bulváru (pro mne do včerejška utajená věc, velmi podivné, až alarmující) podklady zde:
    [ FIN @ AUTORSKÁ POEZIE * ]
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    RICARDERON: Chvíli jsem nevěděl, co tím myslíš... Jak blažená to byla nevědomost.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Otevři knihu. Přivoň k papíru...
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Hele, je klid aspoň tady ještě?
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    A tohle je k dalšímu stádiu:
    Pavel Novotný & Voni: Nikde v tomhle městě - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=ewRYN5BYgBY&feature=related
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam