• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHATěžký život básníkův


    Čtenáři vám nerozumějí? Kritikové vás urážejí? Múzy vás opouštějí?
    Nemůžete sehnat vydavatele? Psychofarmaka? Ženskou? Chlapa?
    V knihkupectvích nemají pro váš žánr více než půl poličky vlevo vzadu za fíkusem?
    Vítejte.

    Navštivte nástěnku, kde byla otevřena I. poetická knihoslídílna.

    rozbalit záhlaví
    VANEK
    VANEK --- ---
    SONA1: Ve Federálu je taky hezky.
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    SONA1: Vidíš...
    SONA1
    SONA1 --- ---
    TOMASZ: To je teď zavřený, ne?
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    RICARDERON: Pokud jde o muzeum, tak moje preference je Národní muzeum. Tam to mám rád a taky jsem tam dlouho nebyl.

    Ale bojím se, že pokud je vstup volný, mohlo by se stát to, co o Muzejní noci, tj. kilometrové fronty na několik hodin.
    SONA1
    SONA1 --- ---
    RICARDERON: Jo, já ráda, dlouho jsem v žádném nebyla.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    a co nějaké to muzejum?
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    Mně je to taky docela jedno, klidně muzeum....
    SONA1
    SONA1 --- ---
    Hlásím, že jsem pro procházku, preferuju Vyšehrad nebo nějakou tu vnitřní prostoru, ale docválám i jinam...
    HANNA
    HANNA --- ---
    my nakonec dorazíme až do Rybky, pravděpodobně hned na tu pátou
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    BUBLINKY: Pro pořádek (když už to tu Fin nadhodil): Já jsem vyzdravěl, takže se mnou počítej, prosím. :)
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    OKEYA, RICARDERON: Byli jste rychlejší, ale stejně to napíšu! :)

    Kdo se mnou půjde zítra před Rybou na procházku po Praze?
    Navrhuju sraz -- podle toho, jak budeme mít náladu -- mezi polednem a půl třetí. A za sebe bych se nejraději pohyboval v těchto oblastech (seřazeno sestupně, ale všechny jsou příjemné):

    Nerudovka, Pohořelec, Hrad
    Staré Město, Malá Strana
    Vyšehrad

    V Nerudovce je taková dost neechtovní čajovna, ale přesto se v ní na takových procházkách celkem rád zastavuji, evokuje mi Dům u Stříbrného páva... ;) A jsou i další možnosti, kde se zahřát horkým čajem s mezidechem, než dorazíme do Rybky.

    Věřím, že bude sluníčko, takže i mráz by mohl být celkem snesitelný!
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    a to se tam jako sejdeme v 5 a před tím nic? Upozorňuji, že zítra mají městská muzea vstup volný. Co zajít třeba na národopisné sbírky do paláce Kinských a přičuchnout k hlíně aspoň po intelektuálsku přes vitrínu?
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    Já přijdu. Klidně bych se někde odpoledne sešel, například na Vyšehradě, jen tak se prošel dolu na Výtoň a tam by se vsedlo do tramvaje a dojelo těch pár zastávek do Rybky.. přežijeme venku 2 hodiny? :-)
    FIN
    FIN --- ---
    BUBLINKY: dobrá rada: zjisti si ještě během dneška, kolik lidí skutečně přijde, a pak eventuálně uprav rezervaci, abys neměla problém.

    se mnou je to takto: na 75 % se stavím, rozhodně ne v pět, spíš tak mezi 18:00 až 19:00.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Drazí, velmi nerada musím vám sdělit, že mám chřipku.
    Obávám se, že ve mně zvítězí lepší já, které se o ni nebude chtít podělit.

    Užijte si srazu co nejlépe, budu na vás myslet z vyhřátého klobouku, chjo.
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    Takže, Rybka zamluvena na pátou hodinu odpolední na jméno Žaneta. Slečna se sice po telefonu zdála dosti vyděšená z tolika báječných lidí, leč slíbila, že místo pro nás bude.
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    FIN: Ufff... :P
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    FIN: Nepochopils... :)
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    NATASHA: Nenech se zmást naší akademickou diskusí. Myslím, že všichni, kdomě Fina, Rybku berou... ;)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    BUBLINKY: Díky za jasné slovo.
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    FIN: Mimochodem, to, že jsem v odkazovaném příspěvku už zmínil jen vůni jarních závitků -- tak typickou pro všechna čínská rychlá občerstvení, že i mladé a krásné Číňanky jedoucí domů tramvají vydávají tuto libou vůni na metry daleko, místo drahých a nevkusných parfémů, čímž způsobují zvláštní situace, kdy se muži otáčejí opravdu se slinou v koutku úst a následně třeští oči v novém úžasu, zatímco jim zklamaně kručí v prázdném břiše --, znamenalo, že všechny Tvé (do té doby vyslovené) argumenty o nekouření a klidu jsem plně akceptoval. Možná ta mongolština spočívá v tom, že právě toho sis nevšiml.

    Mimochodem v této číně mají i salonek s kulatým stolem, kde jsme jednou taky hráli Vampira, ještě s Arcákem. :) Možná to ale nejsou ty závitky, ale celkově to prostředí, které mi je bude vždy evokovat, i kdyby bylo vydrhnuto Savem, kvůli kterému bych to neskousnul...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam