• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHATěžký život básníkův
    FIN
    FIN --- ---
    MAEROR: víš co je chybou intelektuálů? příliš složité logické konstrukce, které se pak v důsledku míjejí s běžnou realitou :-)
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    FIN: Nepředpokládám, že Natasha slibovala výhradně adresně. A byl-li slib obecného charakteru, pak se mohl jistě týkat i dobrovolníka z řad obecenstva, ne? :-)
    FIN
    FIN --- ---
    MAEROR: já obnažování nesliboval - to natasha. tak jaképak "bránil ti...?" nechápu.
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    FIN: Bránil ti někdo?! Taková nehoráznost! ;-)
    FIN
    FIN --- ---
    TOMASZ: nic proti zemitým venkovským motivům, ale víc mě dostaly ty nykosovy. hlavně proto, že od něj jsem to věru nečekal :-)
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    FIN: Myslím, že Nataše šlo především o obnažování obrazné. A to se velmi zdařilo např. u Michala, jehož rozkošné zemité venkovské motivy pobavily a – hádám – zůstanou na dlouho v živé paměti publika. ;)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    FIN: To by mě nenapadlo, že zrovna na to si budeš stěžovat.
    FIN
    FIN --- ---
    NATASHA: no, mělo to své mouchy. například jsi slibovala obnažování a nesvlík se nikdo.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    NATASHA: Díky všem, kteří přišli. Byli jste výborné publikum, radost se před vámi chvět nervozitou :)
    NATASHA
    NATASHA --- ---


    Těšíme se, že přijdete.
    SONA1
    SONA1 --- ---
    NATASHA: Ajaj. Takže se fakt něco zlého chystá...
    NECECH: Tak nejen to...

    Ale ukázka moc hezká. Nechybějí andělé, křídla, žíznivé rety ni ňadra dmoucí. Tak to ma byť, soudruzi.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    FIN: :-)
    NECECH
    NECECH --- ---
    SONA1: z ukázky mě uchvátil báječný pleonasmus, ten by si zasloužil pozornost v Tomaszovém klubu o špatné poezii

    umřením umíraly zapřeny
    v křížových ranách...
    FIN
    FIN --- ---
    lol, nechcete. rád jsem poradil :-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SONA1: No, my jsme od něho před týdnem dostali nabídku, zda nechceme recenzovat jeho novou knihu. Tak asi proto, hm.
    PETR36
    PETR36 --- ---
    SONA1: Taky už jsem to zachytil. To je fakt zločin...
    SONA1
    SONA1 --- ---
    Portál české literatury nám na FB představuje Pavla J. Hejátka. http://www.czechlit.cz/autori/hejatko-pavel-j/

    Eh.
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    Připomínám, že se dnes odehraje tato poeticko kulturní akce - jste zváni.

    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Ó, nemálo jste dnes prošvihli. Loď! Bouře! Mnozí efektové!

    Ale: znamenejte si 25. 9.
    Vysvětlivky později.
    NECECH
    NECECH --- ---
    KONZUM23: každý básník si čas od času zaslouží do držky, možná jsem na řadě dnes já, ale radši bych dal někomu jinému, takže nemůžu dnes na čtení prózy, včera jsem se těšil na šílené obrazy, kvůli kterým jsem chtěl přetrpět milostnou poezii, ale pak jsem s knížkou od Asimova padl do postele a nevstal už, zítra mám předsevzetí na jidiš literární večer
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam