• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHATěžký život básníkův
    FIN
    FIN --- ---
    TOMASZ: hm. chápeš, že cokoli určitějšího budu moci říci, až budu vědět, KDY se to koná, a k tomu jako freelancer (stejně jako ty) mám krajně nepravidelný časový rozvrh?
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    FIN: Ale chápeš, že ty kliky v anketě budu počítat, až budu hlásit, pro kolik lidí chceme stůl? Ta anketa je mnohem důležitější pro mě, než pro Tebe. Soňa má pravdu.
    FIN
    FIN --- ---
    SONA1: anketa je pro mě bezpředmětná, až to bude, prostě si zkusím udělat čas, nebudu-li jedním z "jádra" :-) jsem dokonale konzistentní :-)
    FIN
    FIN --- ---
    SONA1: kdo ale v minulosti kdysi organizoval a zorganizoval spousty srazů a akcí, že :-)
    SONA1
    SONA1 --- ---
    FIN: Rika ten, kdo ani neklikl na anketu:)
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    FIN: ...a já se jím hodlám řídit! ;)
    FIN
    FIN --- ---
    TOMASZ: měl už bys vědět, jak dospělí lidé fungují. nehodí se jim to nikdy a nikdy nemají čas. (na to sice správná odpověď zní "máš vždycky přesně tolik času, kolik si ho uděláš", ale vysvětloval bys to marně byť i celé roky. takže jediná metoda, jak úspěšně udělat sraz, je vybrat si 1 - 2 lidi, spolehlivé ovšem, což rovněž není každý, s těmi se pevně dohodnout a pak prostě oznámit kdy a kde se sejdete. toto poznání je pravdivé a získával jsem jej celé roky :-)
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    Tenhle prosinec je pro mě zabitý měsíc. :-) Leden - měsíc příležitostí a setkání. Preferuju pondělky, středy a čtvrtky krom 21.1.
    SONA1
    SONA1 --- ---
    TOMASZ: Ja nemůžu 16.12., jinak záleží na konkrétním datu. Teoreticky můžu kdykoli, prakticky se nikoli nepravděpodobně může situace na bojišti zkomplikovat.:)
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    Trošku mě děsí, že kromě Natashi nikdo nenapsal žádná omezení. Já osobně bych se klidně rád sešel už před Vánoci a po nich to hned zopakoval, ale budete-li dělat mrtvé brouky, tak vyhlásím direktivně nějaký termín na leden a prostě se tam tiše opiju sám... ;)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Jinak tedy ve smyslu své odpovědi upřesňuji, že v Praze bývám obvykle PO-ST, prosinec bude ale poněkud nevyzpytatelný. V lednu bych se organizovala snáz, myslím.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    TOMASZ: Je výborné, že když jeden článek vypadne, jiný se chopí iniciativy.
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    Udělal jsem v záhlaví orientační anketu ku zjištění počtů. Prosím, zapište se! :)
    SONA1
    SONA1 --- ---
    TOMASZ: Jsem pro:)
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    Už jsme se dlouho nesešli. Co vy na sraz AP zase po letech? :)
    FIN
    FIN --- ---
    VANEK: no co máš kecy, voe debile??? ňákej grramarr nazi nebo co jako???!!!
    VANEK
    VANEK --- ---
    Ach, Mladí básníci pologramotní; na https://www.facebook.com/events/716796521787830/permalink/719781611489321/ už se to pěkně mele (pardon, hejtuje. Nebo dissuje. Nebo polemizuje. Nebo co se teď říká).
    PETR36
    PETR36 --- ---
    Pozdrav všem. Nemáte prosím někdo Mlhavé dny? Klidně jen na půjčení, v pořádku vrátím a přidám lahev vína. Nebo dobrodince pozvu v Praze na pivo :-). Děkuju.
    Helena Aeschbacher-Sinecká - Mlhavé dny | Spálená 53
    http://www.spalena53.cz/helena-aeschbacher-sinecka-mlhave-dny/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam