• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMAFronémin pelíšek - You just have to keep breathing
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    BESTIEVSAMETE, FRONEMA: ja som myslela, ze plavanie je tuto sobotu (12.1.), ten den otvorenych dveri je az buducu sobotu 19.1.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    BRUNN: jak dlouho myslis ze tam muzem stravit casu?
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    FRONEMA: takovejch aktivit na jednu sobotu? :-))) OK, plavání mám v diářku ;)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    BESTIEVSAMETE: ja myslim ze stihame oboji
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    chmm, to vypadá pěkně :-) Klidně posunem plavání na nějakej všední den, nebo další pátek ;)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    BRUNN: Ja bych sel!
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    BRUNN: Ty jo, to vypada zajimave
    BRUNN
    BRUNN --- ---
    v sobotu 19.1.2013 od 9:00 do 16:00 den otevřených dveří - rozestavěné tunely metra Veleslavín-Vypich:

    Metrostav | Den otevřených dveří metro V.A
    http://www.metrostav.cz/cz/DODmetroVA
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    v sobotu má bejt hnusně, zima a sněžit, fuuuj!! nevím, jestli to nevidím rovnou na saunu :-P (mínus teploty mi obvykle o víkendu bráněj i vylejzat z postele, ale když už sem to slíbila :) )
    Druhá věc je, že sem si blbec spálila včera ruku, takže uvidím, jestli se to zatáhne a budu se chtít máčet v chloru :) ale do teplíčka půjdu, to jooo :) (vždy na 7 minut a pak ven, ale párkrát to protočím:-) )
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    MARWIN_KOVAREX: Zdaleka se skupina nemusi ridit mnou, aby bylo jasno... Ani ja nevim jestli budu mit ted v sobotu zas takovej moral...
    MARWIN_KOVAREX
    MARWIN_KOVAREX --- ---
    TENCOKACISTROMY: Ale to ja zase beru jako dobrou prilezitost si zlepsit kondicku, jen proste tolik zatim nedam.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    MARWIN_KOVAREX: Stale zde je guerilova saunovaci frakce, ktera se chodi do bazenu spis vymachat nez neco uplavat :).
    MARWIN_KOVAREX
    MARWIN_KOVAREX --- ---
    FRONEMA: Se mnou uz znova muzete pocitat taky. Vy jste koukam zvysili plavani na 45 minut, to je docela bomba pro mne, no zkusim co to da :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ok charlestonu neni nikdy dost, az se bude termin blizit tak zkusim nejak secist ucastniky a udelam rezervacku...
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    FRONEMA: ok, pisem si do kalendara 15:00 Axa :)

    Charleston je fajn, konkretne U pristavu sa konali prve schodzky otcov-zakladatelov brmlabu este nez vobec vymysleli stanovy a zalozili to... ;)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    FRONEMA: dakujem, uplne zakladajuca clenka nie som, ale bola som pri tom od zaciatku a ten priestor je hlavne praca aktivnych nerd-clenov, ja bezne akurat kibicujem... ;)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    na sushi jdu v pátek, takže to bych nepřeháněla, jinak jsem pro každou špatnost ;)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    Devcata, mam z vas radost :) Doufam ze ted se muzsti ucastnici jenom pohrnou :)

    btw alex, vcera jsem se byla podivat do brmlabu, a ten prostor mne velmi okouzlil, ted jsem se nekde docetla ze jsi zakladajici clenka, takze ti to musim pochvalit :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    BESTIEVSAMETE: 15:00 zni velmi rozumne, pokud neni nikdo proti tak bych to stanovila jako oficialni cas.

    ad kalorie, osvedcena je restaurace http://www.charlestonrestaurant.cz/index2.htm minule jsme byli na sushi na vinohradech, a myslim ze jsme otevreni i jakymkoli dalsim navrhum, pokud o necem vis co by stalo za navstevu....
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    prima :-) já budu pokoušet sauničku někde u podlahy anebo taky plavat :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam