• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KETHAMINAPRAHA 4 - rozšiřte naše řady .)
    CLUSMAN
    CLUSMAN --- ---
    SINEAD: Barreta, pohoda, spelunka, pyrat
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    Pohoda na Otakarce miva dlouho do rano
    SM3
    SM3 --- ---
    Napadá mě Šambala nebo tak nějak kousek od Neklanky, ale nebyl jsem tam roky. Bylo to sezení na baru a dole sklep na party.
    Matně v mlze si pamatuji, ze jsme odcházeli snad v 8 ráno, ale standard to asi není :))
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    Simvas, je nekde v okoli Vysehradu, Nusle, Podoli rozumnej bar/hospoda, co ma otevreno treba do 3 do rana? Vcera jsme trochu narazili, byvaly to myslim Zly Casy, ale ted uz zaviraj normalne. Diky.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    REDSNAKE: diky, kouknu.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SARAJ: https://www.autoskolakristan.cz/cz/

    žena tam dělala autoškolu a prý byli velmi vstřícní, chápající a vůbec v klidu.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Nemate nekdo doporuceni na autoskolu? Potrebuju kondicni jizdy.
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    SIEMENZ: Dole je jedna stalice v Mecislavce. Ty elektro jsou jeste dobry, je to na 1 webu, ale ty s hadrama provozuje nekolik firem a kazda ma svy stranky, takze cert any se v tom vyznal.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    Nejaky stanoviste kontejneru maj na webu. Elektroodpad nosim do Mecislavovy… textil by mel byt tady:

    MČ Praha 4: Životní prostředí a čistota - Stanoviště kontejnerů na použitý textil
    https://www.praha4.cz/Stanoviste-kontejneru-na-pouzity-textil.html

    Ale to jsou nejaky zluty, co zakoupila Praha 4. Pak jsou v ulicich ty cerveny, ty v tom seznamu nevidim, pritom minimalne o dvou v okoli vim, jeden v ulici K podjezdu u Kloboucnicke… a jeden na Michelske. Snad taky nezmizely ;)
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    Zmizelo ale dost kontaku na drobny elektoodpad...

    Na Pankraci sem ho nakonec nasel na dvorku Generali. Zjisteno za vas! :)
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    LIQUID_SOUND: Tak snad nezmizel i tenhle, jeste je na Pankraci Pujmanove.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    SINEAD: Luxus diky moc. Ty o kterejch jsem vedel, zmizely.
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    LIQUID_SOUND: Na rohu Nuselska Vladimirova, jak je Alzabox.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Prosim tušíte někdo kde je aktuálně nějakej kontejner na textil? Jamrtál, Synkáč, Vyšehrad... Dík.
    MVEK
    MVEK --- ---
    ALDARION: Jo občas jsem od nich kupoval na Budějovické, tam mají "okýnko" v masně.
    Tak přece jen je to pekárna, i když v malém:-).
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    MVEK: V areálu si pronajala nějaké budovy Pekárna Kabát a peče tam docela dobré věci. (Ale už bohužel nemaj prodejnu přímo u pekárny, jako na staré adrese v Krči. Nejblíž mají nějaká okýnka u stupů do metra na Budějovické.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Netušíte, co občas sladce voní mezi zastávkami Pekárenská a Vyskočilova? Obvykle na křižovatce V Zápolí a Pekárenské.

    Přece Michelské pekárny už dávno nefungují, ne? Cítil jsem to asi například minulé pondělí nebo kdy, ale také nějaký rok zpátky mimo předvánoční dobu, proto to nepovažuji za náhodu a něoho pekoucího cukroví.
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    SIR_PROMOE:
    15.00 začátek (zdobení perníčků; výstava rukodělných prací v Café V zahradě; prodej triček Nusle More a Tričko ze čtvrti; doprovodná muzika; stánek se svařákem a dalšími dobrotami od Bašty . . . )
    od 16.00 zdobení stromečku pro nejmenší
    Vystoupení busking dua Dita & Eliška (cca 16.30-18.30/17.00-19.00)
    17.30 rozsvícení stromu
    19.00 Open END
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    SIEMENZ: odkaz mi nefunguje, od kollika je prosimte to rozsveceni? Dekuju
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam