• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KETHAMINAPRAHA 4 - rozšiřte naše řady .)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    THAIGRR: Jo, ten už je v důchodu.
    ALAYU
    ALAYU --- ---
    SM3: Švadlena na Opatově, moc šikovná paní :)
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    MACCINO: To byl asi obuvnik Slanina, ale ten uz to myslim nedela
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    SM3: naproti,nak byvale Tortuze,ja mu daval pomerne slozity zip ba batohu a dal to. Jen to pak smrdelo cigama asi 14 dni. Zkusim kouknout na mapy a poslu.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Ještě je opravna oděvů na Paloučku, spacák jsem tam nezkoušel, ale pár věcí mi tam opravili.
    SM3
    SM3 --- ---
    MACCINO: To nevím koho myslíš? :))
    OLLI
    OLLI --- ---
    Co tady?
    Galanterie Zašívárna v Podolí
    https://www.galanteriepodoli.cz/
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    SM3: co ten smradlavej chlapek v nuslich?
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    SM3: dej pak schvalne vedet,dost taky potrebuju
    SM3
    SM3 --- ---
    Máte tip, kde by vyměnili zip u spacáku?
    Zatím jsem zkoušel švadlenu v DBK a na tu je to moc velké.
    ADITU
    ADITU --- ---
    THAIGRR: novinky mezitím už taky někde vydolovaly nějaké informace...
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    ADITU: jj, policajti už to mají na twitteru
    https://x.com/PolicieCZ/status/1895109518515937309
    ADITU
    ADITU --- ---
    THAIGRR: Moc infa zatím není. "Policisté zastřelili v Praze muže, který krátce před tím vyhrožoval sebevraždou. Chtěl skočit ze střechy obytného domu. Po marném vyjednávání zaútočil na členy zásahové jednotky, kteří proti němu použili taser a služební zbraň. Muž na místě zemřel."

    Zásahová jednotka zastřelila muže v Praze - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/krimi-zasahova-jednotka-zastrelila-muze-v-praze-40510955
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    REDSNAKE: jen co je v NP

    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Na namesti generala kutlvasra docela manevry, policajti s puskama, prej snad sniper na strese, spousta hasicu, uzavreny vse omotany paskama. Vime neco?
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Zachytili jste v Nuslích takovýho vysokýho urostlýho plešatýho chlapíka co se plouží ulicí často s igelitkou a u toho pyčuje na celej svět, nadává na majitele baráků jak by je nahnal do plynu,spálil v pecích a podobně?

    Jestli víte o kom mluvím, příjde mi, že to je on, ne?

    Opilý muž vyhrožoval v pražské tramvaji střelbou, skončil v poutech - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/krimi-opily-muz-vyhrozoval-v-prazske-tramvaji-strelbou-skoncil-v-poutech-40508221
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    IZSTVOCH: pral jsem nekolikrat peri a bez uhony (toho peri). Jen jednou se mi v pracce roztrhl perovy polstar a to byla slusna katastrofa, nekolik mesicu jsem pak vyndaval vsechno z pracky s kousky peri a as mami stesti, ze to pracka vubec prezila. Peri totalne vyplnilo buben (a asi i vsechno za nim) a zmenilo se na nekolik desitek kilogramu "gelu".
    IZSTVOCH
    IZSTVOCH --- ---
    ENGUMAZ: such wow diky.
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    IZSTVOCH: perové spacáky se dají prát
    HUDY

    Praní péřových spacáků
    Prát péřový spacák je o trochu náročnější proces, ovšem ani zde není potřeba se této činnosti obávat. Základ je vlastně stejný. Z pracích prášků bych volil určitě přípravek přímo na praní peří, za mě například Down Wash od Grangers. Rozdíl oproti duťákům je v sušení. Problém totiž je, že mokré peří se opravdu silně scukne a trvá dlouhou dobu, než vyschne a získá zpět svůj původní loft. Pokud máte sušičku, máte vyhráno. Zvolte vhodný program na peří a vyčkejte. Někdo do sušičky dává společně se spacákem i tenisák nebo dva, lepší však budou přímo gumové míčky, které díky svým výstupkům váš spacák znovu dokonale načechrají.

    Jestliže sušičku nemáte a kupovat ji nechcete, nezoufejte. Vyprat péřák lze i bez tohoto výdobytku moderní doby. Důležité je váš spací pytel pravidelně protřepávat tak, aby se chuchvalce pozvolna schnoucího peří postupně rozdělily. Zprvu se tento úkol bude zdát nemožný. Nejspíše vás čeká obrázek prázdných komor, ve kterých bude někde v rohu dole kus čehosi, co dříve bývalo načechrané peří. Jak ale bude spacák schnout, bude se tento cucek pozvolna rozdělovat a váš spacák znovu začne připomínat ten produkt, který jste vkládali do pračky. Jen v čistější variantně. Tak či tak to chce ale trochu trpělivosti a času věnovanému protřepávání peří. Je třeba počítat s tím, že spací pytel může schnout i několik dnů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam