• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALISTAIRDorn - desková hra
      AUTOŘI
    Kerwil - Jan Daněk
    Muflon - Jiří Daněk
    Stryx - Jan Dřevíkovský
    Amarath - Filip Kozák
    Alistair - Jan Kozák
    Zorkal - Kryštof Kozák

    Tento klub slouží k diskuzi, výměně zkušeností a zodpovídání dotazů k dobrodružné deskové hře Dorn.
    V klubu jsou přítomni autoři hry, kteří vám rádi zodpoví otázky všeho druhu...
     

    Oficialni Stranky

     
    rozbalit záhlaví
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    CTHULHU: Vzdycky bude existovat nekdo, kdo nema prehled a tudiz bude za unikatni povazovat neco, co unikatni neni ^_^
    CTHULHU
    CTHULHU --- ---
    ARGINAS: Dovolil bych si tvrdit, že tohle zrovna unikátní aspekt není ...
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    ale jo, uzil jsem si to, polepovat zetonky je sranda. spalicky s tema to bylo mirne horsi :) ale vypada to solidne.
    ZORKAL
    ZORKAL --- ---
    Littleli: No jo, bez prace nejsou kolace. Pokud clovek neni modelarskej typ, tak neni pro hru v podstate potreba polepovat zlute zetony (poklady), jsou vsechny stejne. Taky lze na zacatku polepit jen tech sest spalicku, se kteryma se bude hrat prvni hra. Zvlast ve vice lidech je to hnedka...
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    no jako dneska rano jsem se probudil no a privitala me hra :)
    maminka rikala, ze prej jezisek tu byl a omlouval se, ze prej toho bude mit
    tentokrat na 24. moc a ze teda to tu nechal dopredu :o)
    tak jsem zarval hura a jal se rozbalovat. jen ta kompletacni faze, ac je fantasticka
    tak je trosku zdlouhava .) ja uz nic nepolepoval desne dlouho.
    hlavne ty spalicky O:-) cili at vam deti neusnou pod vanocnim stromeckem
    nez to slepite dohromady (PECovi).
    ARGINAS
    ARGINAS --- ---
    Já jsem Dorn hrál a jde o unikátní hru v tom, že hráči se rozdělí na hrdiny a pána zla, který se je snaží dostat a oni zas jej ! Navíc má ta hra atmosféru a její grafické zpracovíní tě do ní dostane ještě víc ! Tak nezbývá nic jiného než oprášit pochvy mečů a vydat se zničit pána zla a jeho přisluhovače !
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    jeee, si predstavte, ze to prislo kdyz jsem spal a tak to vypadalo, jako kdyz to prinesl jezisek 0:-)
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    STRANGERD: Ale prosimte :)
    STRYX
    STRYX --- ---
    :oD Wow. Jsem zvedav na ten game report.
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    ALISTAIR: beru te za slovo, pokud nemas nic proti lehkejm drogam :)
    STRYX
    STRYX --- ---
    jj
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Talisman je ten preklad "Miecz a Magia"?
    STRYX
    STRYX --- ---
    MATHES: Tak to se neboj. Talisman je nekde docela jinde. Tohle je zalezitost strategicko takticka. Postavy se snazi postupovat svetem, kryt si navzajem zada. Vyuzivat specialni schopnosti a kouzla tak, aby drzely strategicka mista a bezpecne pronikaly dal. Nestvury se je snazi obklicovat. Taktizovat tak aby se postavy musely rozdelit (jako v hororech, kdyz se skupinka rozdeli, maji nestvury uz napul vyhrano :o) ci aby odkryly slabsi cleny druzinky. Dobri hraci premysli o tah i vice napred, vymysleji ruzne zpusoby jak ziskat vyhodu, ci nalakat soupere do obtizne situace.
    SPIRALI
    SPIRALI --- ---
    MATHES: Tak k Talismanu/Proroctvi to ma myslim docela daleko, to uz se to vice blizi k nize zminovanym sachum nebo Doomu
    MATHES
    MATHES --- ---
    hra vypada opravdu zajimave, jenom se bojim, aby to nebylo jak talisman...
    KERWIL
    KERWIL --- ---
    No mozna do budoucna vydame i slovenskou mutaci ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    takze 25600,- SKK :)
    HAC
    HAC --- ---
    Tedy v ceskych korunach.
    HAC
    HAC --- ---
    Overdrive: neni problem, ale postovne te bude stat 230,- takze celkem te to prijde na 810,-.
    Pokud te to stale zajima ozvi se mi do posty.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    OVERDRIVE: bude to chvili trvat, musi se opatrit ozbrojeny konvoj pro karavany, uplatit uredniky aby nic nevideli,... a kdyz to neprepadnou zadni banditi nebo draci, tak to tam tak pristi rok bude
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    aporpos nevite nekdo kdo bz to moh prodavat na Slovensku?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam