• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALISTAIRDorn - desková hra
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    DAVESADE: Nevím, na cenu jsem se neptal.
    MATHES: Tak to je smutné.

    Sám jsem si minulý týden v pondělí objednal Dorn po internetu. Platba dorazila ve Čtvrtek (karty neberou) a teď jen doufám, že balík dorazí do Vánoc.
    MATHES
    MATHES --- ---
    PATEJL_CZ: tam sem byl vcera... taky nic (i kdyz sem tam byl teda hlavne pro inteligentni plastelinu)
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Za kolik to dávají v těhle krámech?
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    Minulý pátek jsem Dorn zahlédl v prodejně Hras v pasáži Rokoko.
    STRYX
    STRYX --- ---
    To jsou mrchy! Ale byl jsem napriklad v jednorozci na staromaku a tam uz maji.
    MATHES
    MATHES --- ---
    kua fix dneska sem prosel 3 kramy a to Cerny rytir, Ogri doupe a Outpost, prvni dva tady byly uvedeny, ze by ho tam meli mit. a meli? nemeli. Prej ma prijit zejtra takze se zase projedu a jestli to tam mit nebudou tak asi neco rozbiju :D


    PECA: btw to neni jedinej darek co dostanu, tohle je takovej doplnek :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    PECA: jj takhle sem se dobral k podobnymu vysledku :D
    PECA
    PECA --- ---
    MATHES: chapu, ze neci financni moznosti mohou byt omezene, ale darek by nemelo byt neco, co vlastne stejne potrebujes a drive ci pozdeji budes muset dostat. manzelka se jednou na tema "prakticke darky" vyjadrila. myslim, ze prakticky darek nikdy nedostane, nehodlam testovat, jak moc vazne to tenkrat myslela ;-)
    batoh ti koupit museji, hru ne = chtej hru.
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    LITTLELI: To jo, ale zas tak často to nejde, protože jsou to svitky, které jsou tam maximálně jeden nebo dva a jsou samozřejmě na jedno použití.

    Podle mě nejhorší kouzlo je ta Almanorova Ledová bouře, už několikrát byla použitá jako zásadní blokovadlo přístupu nestvůr a Almanor jí může použít kolikrát chce (pokud ho někdo léčí) a na třetím levelu už bez ztráty krve, takže bez nějakého rituálu se stává neporazitelným...
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    jo to mi delali hraci porad... takovej ten ohnivej dech nebo co to je.. fuuuuuu a ctyri obyc priserky v trapu.a tech expu pak .-)
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    LITTLELI: To jo. Mně ale nejvíc baví když se povede nějakým kombem sesmažit třeba šest nestvůr najednou. Člověk má takový úklidově-očistný pocit :))
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    v zasade neni vetsi radosti, nez kdyz prave vas spalicek postoupi na vyssi uroven .-)
    BATEAU
    BATEAU --- ---
    CYBERWOLF: z pravidel je poznat kulove. pokud nevis ty schopnosti artefaktu, cisla hrdinu a potvor, mozne akce a efekty, je to v zasade k nicemu. resp neni to k nicemu, ale neda se podle toho udelat zadny obrazek o hre samotne.
    (pozn: pouze konstatuji zakladni fakta, hru jsem nevidel ani nehral)
    PIETA
    PIETA --- ---
    Tyhle zákazníci, to je vůbec strašná verbež. Já bych to zakázal.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    BOUCHI: IMHO priklad cloveka, ktery zase nevi o cem mluvi a tim "vsechny" urcite myslel jen "vsechny, ktere znam"...
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    CYBERWOLF: Hm, v cem vidis Draci doupe treba u Graenalandu, Legie nebo Areny?
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    MATHES: Simte, chces srovnavat Dorn s nejakym batohem?? :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    mam dilema k vanocum Dorn nebo Batoh? Otec doporucuje batoh, ale ten bych mohl z rodicu vymlatit zacatkem pristiho roku, ze se mi starej rozpadne.

    Je ta hra vazne tak dobra?
    KERWIL
    KERWIL --- ---
    Nechci tu na tohle tema nejak zdluhave polemizovat (blizi se prece vanoce a to jsou svatky klidu :o) ), ale osobne jsem presvedceny, ze prave silny strategicky system bez nutnosti pouzivat kostky nebo jiny nahodny faktor cini hru unikatni a velmi taktickou zalezitosti. Navic Altar sice Dorn vydal, ale autorsky tym byl ve vyvoji nezavisly, takze o tom, ze by se jednalo o deskovou verzi draciho doupete nemuze byt ani rec. Jen vyzkousej a uvidis, urcite zmenis nazor. Preji prijemnou zabavu ;)
    ZORKAL
    ZORKAL --- ---
    CYBERWOLF: No, jasne ze hrdinove zabijeji nestvury jako vzdycky, ale to, ze Zlo muze snadno zvitezit a to, ze se vubec nepouziva kostka snad hru posune take do dalsich oblasti...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam