• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALISTAIRDorn - desková hra
    MATHES
    MATHES --- ---
    ARFEA: prave proto mi to prislo divny...
    ARFEA
    ARFEA --- ---
    Tyhle karty pokladů jako skrytá zombie, skrytý herman mě, když hraju Zorkala, dost štvou. Chudák nestvůra je takhle vlastně už předem většinou odsouzená k smrti (feigr :)) a pro postavy je to ideální příležitost jak získat zkušenosti zadarmo.
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    MATHES: 1) Muze na ni utocit az ve fazi utoku (cili az vsichni hrdinove dokonci pohyb).
    2) Muzes sbirat "za chuze".
    CRONOS
    CRONOS --- ---
    BOUCHI: Dík
    MATHES
    MATHES --- ---
    STRYX: jj dik, ja sem se prekouk

    a mam dalsi dotazy
    1) kdyz hrdina objevi v poklade zombii, muze na ni rovnou zautocit a jestli ne muze na ni zautocit jinej hrdina?

    2) kdyz beru poklad nebo artefakt, musim na tom poli skoncit pohyb, nebo ho seberu "za chuze"?

    diky za odpovedi, ja budu urcite mit jeste dalsi dotazy ;)
    SPIRALI
    SPIRALI --- ---
    STRYX: diky, takto jsem to nakonec zahrali, jen prave vznikla otazka jestli magie z kouzelneho svitku neni taky "kouzleni". Tak mam radost ze jsme to zahrali dobre:)
    STRYX
    STRYX --- ---
    SPIRALI: Pokud je to mumie, tak vskutku v dalsim kole nemuze kouzlit a utocit. Mysleny jsou tim aktivni schopnosti. Tj ty s ikonkou meciku ci kouzelne hvezdicky. Hrdina muze pouzivat ostatni neaktivni vlastnosti jako probihani, regenerace atd. Stejne tak muze pouzivat specialni predmety ci karty pozehnani.
    STRYX
    STRYX --- ---
    MATHES: Gor preci vymita rovnou za dva zivoty. Ducha sejme na jedno zakouzleni.

    PANTARIL: Zorkal na prvni nevykryva vubec,tj funguje v tomhle ohledu jako bezna nestvura.
    PANTARIL
    PANTARIL --- ---
    taky mam dotaz.. Zorkal ma na druhe urovni schopnost vykryt jeden utok hrdinu.. znamena to ze na prvni urovni nevykryje ani jeden?
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    Myslim ze by mohl ve fontanach zmenenych v Cerne prameny.
    CRONOS
    CRONOS --- ---
    Může si Zorkal nějakým způsobem léčit životy (kromě toho že postoupí na další úroveň)?
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    PATEJL_CZ: Ano, uvedl jsem je ve svem prikladu, neb jsem psal o obecne aplikaci pravidla "na Zorkala se pohlizi jako na nestvuru". Ostatne Plast toto pravidlo jen potvrzuje, neb kdyby se na Zorkala jako na nestvuru nepohlizelo, nebyl by potreba.
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    BOUCHI: Zmínil jsem ty výjimky, neb jsi Poklad a Požehnání uvedl ve svém příkladu. O Rituálu tam řeč není, a tak bych v tomto případě s tvojí implikací souhlasil. Přesto je možné, že výměna s krysou by nemusela být zcela v souladu se záměry tvůrců hry.
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    PATEJL_CZ: Ano, jde o explicitne uvedene vyjimky z obecneho pravidla "na Zorkala se pohlizi jako na nestvuru".
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    MATHES: O Gorovi se navíc v reportech zmiňuje ALISTAIR.
    SULINAR
    SULINAR --- ---
    MATHES: je to kouzlo, takze imho mu ubere jeden zivot, protoze duch dokaze vykryt pouze normalni utok.
    MATHES
    MATHES --- ---
    mam dotaz, kdyz Gor pouzije na ducha Vymitani, za predpokladu, ze je to prvni utok, ubere mu 1, nebo zadny zivot???
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    hmm avsak ohnivy dech pusobi :)
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    BOUCHI: Avšak Zorkal má Plášť nespočetných slz - cituji: Zorkal je imunní vůči účinkům karet Požehnání, karet Pokladu a kouzlům Vymítání, Ledová Bouře a Svatý pokoj.
    SPIRALI
    SPIRALI --- ---
    Jeste jsme vcera resili jeden problem, a to kdyz zasahne hrdinu zombie, tak nemuze kouzlit a utocit. Muze v tuto chvili hrdina pouzit svitek z pokladu? Je to jen pouziti predmetu nebo take kouzleni?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam