• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALISTAIRDorn - desková hra
      AUTOŘI
    Kerwil - Jan Daněk
    Muflon - Jiří Daněk
    Stryx - Jan Dřevíkovský
    Amarath - Filip Kozák
    Alistair - Jan Kozák
    Zorkal - Kryštof Kozák

    Tento klub slouží k diskuzi, výměně zkušeností a zodpovídání dotazů k dobrodružné deskové hře Dorn.
    V klubu jsou přítomni autoři hry, kteří vám rádi zodpoví otázky všeho druhu...
     

    Oficialni Stranky

     
    rozbalit záhlaví
    STRYX
    STRYX --- ---
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    NIGHTINGALE: tse..dobře jsem viděla, jak ses vždycky otočil a cukaly Ti ramena ! :))
    NIGHTINGALE
    NIGHTINGALE --- ---
    Vcera jsem hral poprve s pritelkyni a docela legrace... ona tam s tema hrdinama chodila, jako by sli na vylet :-)
    - "Tak ja s nim jedu sem."
    - "Tak ti umrel."
    - "Ty jsi blbej."
    :-))
    REQUO
    REQUO --- ---
    Díky za hru, máme za sebou několik her a stále větší a větší spokojenost. :)
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    ALMAD: Vielen dank, dr. Merkwürdigliebe!
    ALMAD
    ALMAD --- ---
    Fora jedou.
    ALMAD
    ALMAD --- ---
    To je karmický švédský trest za používání mysql. Já bych to zakázal.

    // na opravě se pracuje, ale server went terribly wrong...
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    jenom hlaseni, minuly tyden dorazily karticky
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    Vydrzte.
    KERWIL
    KERWIL --- ---
    No jo, taky mi to nefunguje. Uvidime, co se s tim da udelat.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MATHES: to je karmicky trest za pouzivani phpbb fora - navyseni herezi uzivani jineho kodovani, nez utf8.
    STRYX
    STRYX --- ---
    Something went terribly wrong :o(
    MATHES
    MATHES --- ---
    sem jedinej, komu nefunguje dorn forum?

    hlasi mi to tohle:

    phpBB : Critical Error

    Error doing DB query userdata row fetch

    DEBUG MODE

    SQL Error : 1267 Illegal mix of collations (latin2_general_ci,IMPLICIT) and (latin1_swedish_ci,COERCIBLE) for operation '='

    SELECT u.* FROM phpbb_users u, phpbb_sessions_keys k WHERE u.user_id = 31 AND u.user_active = 1 AND k.user_id = u.user_id AND k.key_id = 'b0f002c77719762f0b6809c20c302940'

    Line : 89
    File : sessions.php
    ZORKAL
    ZORKAL --- ---
    Omlouvam se za zmateni, Woda ma samozrejme pravdu: "Poté, co je určeno, kolik útoků na něj směřuje, se hrdina může rozhodnout, který z útoků nestvůr vykryje." To je v pravidlech kvuli tomu, aby jedna mumie nemohla "stunovat" dva hrdiny v jednom kole. V klasickem pripade ze jedna mumie utoci na jednoho hrdinu se to stejne nepouzije, protoze hrdina stejne vyblokuje jenom jeden z utoku.
    WODA
    WODA --- ---
    dulezite je, ze si Zorkal vybira, kdo bude utocit prvni
    V pravidlech je ale naopak napsáno, že si hrdina vybírá, který útok vykryje...
    ZORKAL
    ZORKAL --- ---
    Na pohyb a na pouzivani predmetu nema mumie vliv, je opravdu potreba hrdinu zranit, tj. "stun effect" neni od utoku oddelitelny.
    ARFEA
    ARFEA --- ---
    ALMAD: Ale ten stun effect se vztahuje jenom na kouzlení a útočení, ne? Mám za to, že postava zraněná mumií se pohybovat může.
    ALMAD
    ALMAD --- ---
    ZORKAL: Tady to neslo, Mumie byla jedina v uzke ulicce a chtela stunovat tu postavu tam, aby neutekla a zranovat jinde ;)
    ZORKAL
    ZORKAL --- ---
    Pozehnani Tuhy korinek před mumii zachrani, dulezite je, ze si Zorkal vybira, kdo bude utocit prvni, tj. mumie muze utocit vzdycky jako druha a tedy i zranovat.
    ALMAD
    ALMAD --- ---
    ZORKAL: Mumie chtěla stunnout jednu postavu a pak ještě dorazit druhou a potom jednou př požehnání zajišťující nezranitelnost (nepamatuju si teď jak se jmenuje).
    ZORKAL
    ZORKAL --- ---
    Ne, mumie musí hrdinu zranit, tj. vzít mu kapku krve, aby její stun effect fungoval - v cem vzniknul problem?
    ALMAD
    ALMAD --- ---
    Otázka na mumii: Pokud mumie nezraní, stále platí její stun effect?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam