• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALISTAIRDorn - desková hra
    CUTOR
    CUTOR --- ---
    Je nekde seznam zmen v 2. edici ? Rad bych ho koupil jen nevim zda ty zmeny stoji za to? na webu dorn cz nic moc neni posledni aktualita je z dubna 2008.
    NIGHTINGALE
    NIGHTINGALE --- ---
    ZORKAL: Na strankach Altaru je ale zatim jen druha edice, ne? Ja myslel rozsireni Dornu, ke kterymu sem Stryx daval obrazek - hlavni padouska je tam takova sympaticka pani s kosou.
    ZORKAL
    ZORKAL --- ---
    Jasne, uz je vyrobenej a putuje do distribuce, da se s lehkou slevou objednat i pres e-shop na altar.cz
    NIGHTINGALE
    NIGHTINGALE --- ---
    Jo jo... jak to vypada s novym Dornem? At muzu napsat Jeziskovi :-)
    TECZKO
    TECZKO --- ---
    Jak to vypada z novou edici, mate nekdo nejaky info?
    REQUO
    REQUO --- ---
    hele, bude nekde na pultech rozsireni do jeziska?
    KERWIL
    KERWIL --- ---
    NECECH: Sehr gut ;)
    NECECH
    NECECH --- ---
    ZORKAL: Mohl bych to prelozit, jsem rodily mluvci a profesionalni prekladatel.
    ZORKAL
    ZORKAL --- ---
    NECECH: Zrejme se na nem zacne pracovat, ale jeste na to nikoho nemame, pomoc v tomhle ohledu rozhodne vitame - co bys mohl udelat?
    NECECH
    NECECH --- ---
    Vidim, ze Dorn byl v Essenu. Mate uz pro nej nemecky preklad? (pripadne bych mohl pomoci)
    HAC
    HAC --- ---
    Tak jsem dal na me stranky fotky s Essenu, kde mimo jine byl i Dorn.
    Prohlednout si je muzete tady
    ZORKAL
    ZORKAL --- ---
    Kdo by si chtel zahrat Dorn, tak dneska od 13:00 a dale na Deskohrani, Ujezd 40, P-1
    AMARATH
    AMARATH --- ---
    Ja bych mohl v sobotu zatestovat, i dopoledne. F
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    BOUCHI: No, zvážím... Pokud neseženu tady, ozvu se.
    Ale doufám, že v nějakým obchodě s dřevěnejma věcma seženu... pak už jen vhodnou fixu 8-))))
    REQUO
    REQUO --- ---
    CYBERWOLF: bohuzel proste nemam to stesti hrat hry vzdy na duvbovem stolu ze 16teho stoleti. :( A kolik peknych her bylo ovlivneno proste vstanutim od stolu, nebo necekanou navstevou. :(
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    REQUO: jj, moje rec:)
    CARCHARIAS
    CARCHARIAS --- ---
    BOUCHI: Jo já reagoval jen na ten Tvůj příspěvek. Jsem spíš myslel, jestli se neobjevily nějaké menší figurky, jaké máte v sekci pro Dračí doupě - plus. Tam se některé vyloženě pro Dorn hodí, ale bohužel mají větší podstavec.
    REQUO
    REQUO --- ---
    TECZKO: aha, promin, necetl jsem to pozorne. Napsal si to spravne ty. :)

    ale mne figurky jsou v podstate jedno, jak rikam, preferuji spise hraci plan a "stabilitu" figurek pri drcnuti do stolu, nebo pri pruvanu atd.
    TECZKO
    TECZKO --- ---
    REQUO: ja to asi spatne napsal, prave ze hodne lidi kupuje prave ty vymazleny. nepocitam pak upravy hracich planu do "3D". nekdo si s hrama opravdu hraje :D
    REQUO
    REQUO --- ---
    TECZKO: taky postupem casu misto "vymazlenych" figurek preferuji klasicke figurky z clobrda, u ruznych her. Zajimalo by me, cim to je. Treba v tomhle se mi obecne nejvice libi figurky z typickych sachu... dobre se drzi, jsou v podstate jen naznakove (mysleno klasicke sachy) a na prvni pohled je zrejme, co ktera figurka znamena.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam