• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALISTAIRDorn - desková hra
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    Upresnim - pokud jste z Prahy a shanite rozsireni. Samozrejme bylo poslano i dalsim obchodnikum v jinych mestech, plus distributorum, takze kamennych obchodu, ve kterych je k dostani, bude pribyvat.
    ZORKAL
    ZORKAL --- ---
    Pokud shanite Rozsireni, tak z Altaru bylo urcite poslany do:
    Cerny rytir v Karline,
    SVĚT HER, Janovského 920/34, Holešovice
    Ale samozrejme to nekde mohli uz doprodat...
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    Abych upresnil - je tam k mani uz ted, Altar tam ma stanek. Takze klidne prijdte i zitra (mezi 10 a 22). Ale v nedeli od 12 do 14 tam snad zastihnete i nekoho z autorskeho tymu Dornu, takze ho muzete i pozadat o autogram. :)
    ZORKAL
    ZORKAL --- ---
    Rozsireni bude k mani v nedeli od 12:00 na tzv. Novomestskem Deskohrani, Novomestska radnice, Praha 2, bude tam cela prezentace Altaru.
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    Mě to taky přišlo... ale ten čas nějak chybí :(
    ORC23
    ORC23 --- ---
    FORFUN: kua proc to nema doma :)
    ORC23
    ORC23 --- ---
    SPEEDI: aaaa ...pan je expert ;)
    FORFUN
    FORFUN --- ---
    Tak už je za mnou první zkoučka rozšíření. Včera jsme hráli do ranních hodin naprosto vyrovnanou partii plnou překvapivých zvratů. Zdá se mi to perfektně vyvážený, totemy vs artefakty a nový vlastnosti, zohra vs stín..prostě paráda!!!
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    PHEPAK: Závis... já dnes dorazím pozdě, takže si to vyzvednu asi až zítra... 8-/
    No, co se dá dělat 8-)))
    PHEPAK
    PHEPAK --- ---
    joo, mně, už to došlo tak super hned večer to vyzkouším :)
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    Tak jsme vcera dostali rozsireni z vyroby, rozesilalo se skoro 50 objednavek a zbytek se bude posilat v pondeli dopoledne.
    SPEEDI
    SPEEDI --- ---
    PHEPAK: Neni zac ;) Choros je muj numero uno!
    PHEPAK
    PHEPAK --- ---
    SPEEDI: díky myslel jsem si to jen mé spoluhráče se nedařilo přesvědčit :) jo po celé mapš to by byl pekelnej hrdina :D
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    BOUCHI: Díky za odpověď. Za den, dva bych se ptal na to samé 8-)
    SPEEDI
    SPEEDI --- ---
    PHEPAK: viz choros.. nn je to za 1x utok, ale svou otockou zranuje VSECHNY nepratele stojici na sousedicich polickach. Sousednich myslim samozrejme jenom ty nejblissi ne celou mapu :D
    PHEPAK
    PHEPAK --- ---
    Super, ok díky za info, a ještě jedno info ke hře, když hrajeme a třeba choroš na 1.levelu, má 1útok a 1xotočka, bere se otočka za ten 1útok nebo je to útok navíc? Díky.
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    Podle aktualnich zprav z vyroby bychom meli cca v polovine pristiho tydne dostat do Altaru prvni varku a hned vzapeti se budou vyrizovat objednavky.
    PHEPAK
    PHEPAK --- ---
    Zdar chci se zeptat, když jsem si objednal v předprodeji pokračování, za jak dlouho ho mám zhruba očekávat?
    ORC23
    ORC23 --- ---
    no vpodstate jo ...je natom neco vneporadku?
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam