• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELGARISzelguv skicak and stuff
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Yeah tak ted jsem zjistil, ze uz je sesty den inktoberu a ja jeste nezacal :)
    For some reason jsem si myslel, ze je to az za mesic...
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    ZELGARIS: tak koukej kreslit;)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Tak se blizi dalsi inktober a asi to bude stejny fail jako posledni roky :)
    Nicmene, Inktober stranou, byl jsem obdarovan starickym Samsung Galaxy Note 3 s S-penem a je fajne.

    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Uz jsem tu dlouho nic nedal a dle ocekavani Tomase by zbytek Inktoberu 2017, ktery jsem se snazil restartovat minuly rok, a opet selhal, mohl byt tento mesic :)

    A tady je par prvnich dni z lonskeho inktoberu - dokonce jsem se drzel i oficialnich temat a vybiral mezi hrdiny a situacemi z mych oblibenych her.
    Tady je twitter thread - https://twitter.com/zelgaris/status/1047058264079458307 - a nove vytvory (az/jestli budou) najdete s nejvetsi pravdepodobnosti tam :)

    01 Ranno z Rivals of Aether


    02 Dandara


    03 Overcooked a standardni situace se spalenym steakem :)


    04 X'tabay z Guacamelee 1 a 2


    Berte to i jako doporuceni na dobre hry
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ZELGARIS: 2019
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Kdyby nekoho zajimalo 2, zbytek inktoberu bude nekdy v prosinci lednu :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Kdyby to nekoho zajimalo, tak zbytek inktoberu bude v duchu mych oblibenych her z posledni doby
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    #inktober2017 day 03 - fanart na Steamworld hry
    zleva Rusty (Dig 1), Piper (Heist), Dorothy (Dig 2), Fen (Heist)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    #inktober2017 day 02 - Hollow Knight fanart opet :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ZELGARIS: tak som sa tvaril vcera ked som po niekolkych hodinach nasiel bug. chybajuce zatvorky...
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Uz jsem to daval i do Malujte klubu, ale pro poradek i tada
    Po narocnem auditu v praci
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    R0C3S3K: Nedotazenost a upatlanost, yeah, presne to jsem tam po tech x hodinach chtel :)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    me to taky prijde fajn, libi se mi i ta koncepotva 'nedotazenost' a jista 'upatlanost' – po tech cernobilych skicach je to fakt super zpestreni
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ZELGARIS: vypravej mi o tom:)

    jen jsem chtel rict, ze tomuhle by nejspis stacilo jen trochu vic casu na dotazeni do plnohodnotnyho artworku:) a ten druhej je fakt super:)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    GANDHI: Dik, ale mam asi prilis vysoky standard a fantazii a k tomu stale nedostatecny skill na realizaci.
    Aspon jsem se k tomu zase dostal a hodlam pokracovat.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ZELGARIS: nahodou imho dost povedeny (ten prostredni ma super dynamiku) :) dela to dojem concept artu
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Ilustrace pro Steam cards (a profile backgrounds) do Void Raiders kreslene podle hernich lokaci a malych pixelartovych predloh - takhle to dopada, kdyz skoro dva roky nesahnu na tablet a zas neco kreslim na posledni chvili :)
    Void Raiders k sehnani na Steamu - http://store.steampowered.com/app/445600/





    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    A o rok pozdeji... i kdyz uz to ani neni aktualni, protoze syn se rozhodl narodit drive, nez jsem to stihl dokoncit :)



    http://zelgaris.com/_temp/one-year-later-full.jpg
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Dlouho jsem tady nic nehodil, tak aspon posledni zakazka ;)

    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    PHOB: JJ, design karet je dany uz nekolik let, ale popravde dobre plni ucel (a je to pokrok oproti puvodnimu designu, kdy kazda karta vypadala stylove uplne jinak).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam