• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TENCOKACISTROMYProgramovani v C#, F# a dalsich jazycich pro .NET, Mono a ostatni CLI implementace
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    global.asax si pozrel ?


    BRAP242:
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    ve visual studiu mam nastaveny StartURL: http://localhost:36022/ a pritom se mi browser pousti s ur: http://localhost:36022/Administration/Permissions - coz je blbe!
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    mam dotaz: mam asp.net mvc3 applikaci. kdyz ji pustim v jednom browseru (zjedodusene v IE ale s IE to nema nic moc spolecneho) automaticky me redirektne na url ktery neexistuje.

    kdyz to zkusim v anonymnim modu, nebo v jinym browseru, aplikace mi normalne skoci do logovaci stranky a dal uz vsechno probiha podle mejch predstav.

    netusite, kdo muze za tu redirekci?
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    STANDART: Presne jak zminuje DARKREIDER, v IBM by delal jen blazen, zvlast v CR :)
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    IBM mi nepride nijak lukrativne, a nemyslim, ze je v Brne vobec nejaky vyvoj, skor len administrativa - tam pracuje priatelka :)
    STANDART
    STANDART --- ---
    MICTECH: jakože nemožné se tam dostat, co? Jako náhodou v Brně mi přišlo, že je nejen snazší se dostat jako uchazeč, ale z mého pohledu je snazší naváza spolupráci s IBM v Brně než v Praze, tady je to hrozně neforemný arogantní kolos zvučného jména, toť vše
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    STANDART: To je stejny jak s Prahou. IBM se nebere v potaz jako zamestnavatel. :)
    STANDART
    STANDART --- ---
    DARKREIDER: tak ale třeba IBM má v Brně nejvíc nabídek snad ze všech regionů ne?
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    STANDART: som sa usadil v Brne, clovek si mysli velke mesto a ono sa to stejne taha do Prahy
    STANDART
    STANDART --- ---
    DARKREIDER: :) jako doufám že nejsem sám, kdo už vlastně jiné město než Prahu nebere v potaz :)) a slovenštinou jsi mi připoměl, že bych pre Teba mal ponúku aj v Blave keby si mal zaujem?
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    STANDART: v tychto inzeratoch by mozno stalo za to pisat aj lokalitu, alebo som tu jediny mimo Prazsky?
    STANDART
    STANDART --- ---
    SHIGORBIRDMAN: a to ani netušíš, jaký další proměnné budou tým tvořit, tohle je ještě minimum :)
    CRANK
    CRANK --- ---
    SHIGORBIRDMAN: Ve firmě kde teď jsem jsem taky nastoupil jako programátor v Javě. :-D A pak jsem se akorát směrem přes J# hezky přehoupl do C# a v Javě za těch 6 let nenapsal ani čárku ;)
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    STANDART: predmet JAVA v kombinaci s hledanim #net koderu mi prijde docela zvlastni :)
    STANDART
    STANDART --- ---
    zdravím, cím že budu možná trochu mimo OT tohohle klubu, ale kdyby náhodou někdo sháněl uplatnění se s .NETem (C#) v praxi, pošlete mi email na standartne@gmail.com s předmětem JAVA. V současné době mám cca 5 pozic (od juniorních přes zkušené programátory k seniorním samostatným programátorům (architektům). Prostě kdybyste poptávali nějakýho toho kapříka a programování vás baví, dejte vědět.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    Zdar, hledame posily do naseho vyvojovyho tymu ( http://infinitum.cz/novinky/otevreny-pracovni-pozice.html ).

    Za dobre odvedenou praci nejen dostanete penize, ale bude vam i dekovat hromada hracu. Prace je to zajimava, rozhodne se nekoduje dokola porad to samy a pracovni kolektiv je v pohode.
    MILL
    MILL --- ---
    Jestli je to OT tak sorry:

    Mame v TFS 3 branches a stala se mi zajimava mec. Udelal jsem check-in 3 souborů v prostřední větvi (B). Po merge changesetu to vetve(A) jsem je commitnul i v cilove vetvi. A ted kdyz dam merge z A do B tak ikdyz je nic nezmenilo, tak TFS mi po merge hlasi ze tyto tri soubory maji pending change, ale pritom kdyz je spolu porovnam jsou v obou dvou vetvich identicke.
    A kdyz dam check-in a merge zpet, tak jsou opet tyto 3 soubory s pending change, takze bych si je mohl pri merge prehazovat z jedne vetve do druhe neustale dokola.

    Ma to nejake reseni nebo nastaveni, jak rict tfs ze tyto soubory jsou stejne, tak at mi je nemerguje
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    MORMEGIL: Sorry, poslal jsem blbej link. Spravne je tento.

    Uvnitr ty funkce nacitam data z ty samy databaze, ale potrebuju, aby do sebe ty transakce nezasahovaly.
    Konkretne mi jde o to, aby bez ohledu na to v jake transakci se ta funkce vola, tak aby vzdy nacitala data pomoci "snapshot isolation level". Normalne bych to udelal v ramci procedury v T-SQL, jenze tenhle izolacni level jde aktivovat pouze v pripade, ze ten snapshot isolation level je aktivovanej hned na zacatku spusteni celyho toho skriptu - coz se blbe zajistuje.
    MORMEGIL
    MORMEGIL --- ---
    TENCOKACISTROMY: No to teda nevím, jak tamta moje otázka souvisí s tvým problémem. :-) Enlist=false říká, že toto připojení se nemá účastnit (případné) právě aktivní distribuované transakce. Chápu dobře, že uvnitř tabulkové funkce se připojuješ někam jinam a DataReaderem tamodtud něco čteš? A jak _chceš_ aby to fungovalo z hlediska transakčnosti? Podle _toho_ musíš navrhovat řešení.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    Mam SQL-CLR tabulkova funkci, ktera nacita data a vraci vysledky pres "yield return".
    Na SO (link) jsem zjisti ze nastavenim "Enlist=false" v connection stringu mi zacne ten "yield return" fungovat kombinaci s nacitanim dat z datareaderu.

    Otazka: Mate nekdo tuseni, jestli je tohle validni a hlavne bezpecny reseni?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam