• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TENCOKACISTROMYProgramovani v C#, F# a dalsich jazycich pro .NET, Mono a ostatni CLI implementace
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    TENCOKACISTROMY:
    ESY:
    NECROMAN:

    Programovat jsem začal v listopadu 2011, ne, neživím se tím, celou dobu jsem všelijak ošetřoval případy, kdy kvůli linebreakům se to nechovalo tak, jak má.

    Dneska jsem vygooglil tohle řešení a na všechna dosavadní data (která dělala problémy) to fungovalo OK. Není to můj kód, ne, neprogramoval jsem 3 měsíce CSV parser. Prostě mě jen dostalo, že po všech snahách najít "C# only" řešení musím sáhnout po visual basicovském parseru.

    Začínal jsem přitom přesně tak, jak navrhuje NECROMAN, že jo, co na tom může být těžkého. Bác. První CSV se zalomeným řádkem mi to rozbilo.

    Ale jsem rád, že jste se pobavili :-)


    XADAS: Díky za podporu.
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    NECROMAN: to neni zrovna uplne korektni :) pokud je to csv trivialni a obsahuje treba jen hromady obycejnych cisel, tak ti to sezere, ale velmi snadno se muze stat ze nekde nakoukne line break nebo strednicek.....
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ALCATOR: co je na tom za problem?

    StreamReader streamReader = new StreamReader(template);
    // for each line in target file...
    while (true)
    {
    string line = streamReader.ReadLine();
    if (line == null) break;
    string[] parts = line.Split(new[] {';'});
    // do stuff
    }
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    zkousel sem to z druhy strany a zjistil sem jak easy je dekompilovat byt i komercni program, dotfucatory a vselijaky obrzlicky tomu nezabranej. mate nekdo nejaky napad jak udelat trochu slozitejsi prolomeni ochrany, neprudit pritom moc uzivatele a nestravit jejim programovanim a kurvenim kodu vic nez u samotne aplikace ?
    chci zacit pracovat na jednom produktu a nechci aby to hned bylo vsude mozne po warezech.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    TENCOKACISTROMY: porad sem v tom hledal nejakou zapeklitost, koukal na ten kod a rikal si, jestli to ten clovek vymejslel tri mesice, tak bych ho jako programatora nenajal, ale to snad nemuze byt pravda, ze by se tim nekdo chlubil. porad sem v tom hledal nejaou zahadu a ono je ot jednoduche :)
    ESY
    ESY --- ---
    jen dotaz. co se da resit 3 mesice na parsovani csv?:o
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    ALCATOR: Tri mesice? Rozparsovani CSV je prece trivialita.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Se na to vyseru. Tři měsíce s přestávkami řeším, jak pársovat CSV soubory.

    A nakonec
    using Microsoft.VisualBasic.FileIO;
    
    (...)
    
    TextFieldParser parser = new TextFieldParser(@loadDialog.FileName);
    parser.TextFieldType = FieldType.Delimited;
    parser.SetDelimiters(";");
    while (!parser.EndOfData)
    {
           //Processing row
           string[] fields = parser.ReadFields();
           foreach (string field in fields)
           {
                  // process field
           }
    }
    parser.Close();
    


    Do háje, ty 3 měsíce života už mi nikdo nevrátí :-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    clovek ma na par mesicu studio zdarma, pak si stahne trial verzi a da to dohromady rok :)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    NECROMAN: Zatim sem nemel cas se tomu nak vic venovat, jen sem otevrel projekt a zkusil ho zkompilovat, to bylo vse. Z toho co sem zkousel sem nezaznamenal zadnej vyznamnej rozdil.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SMOKY: jak je to s rychlosti a sviznosti? Barvicky jsou mi fuk, pokud to bude aspon stejne rychle jako VS2010
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Zatim prvni postreh z VS11 je to, ze se v tom trochu ztracim, byl sem zvyklej se orientovat podle barvicek. Ale to je asi o zvyku.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    MORMEGIL: Jsem si naivne myslel, ze pribylo jen async a await. I v ty novince k vydani VS11 tam meli jen toto.

    Chci vic novejch vychytavek!
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    ANDY_WARHOL: ja zatim Win8 & VS11 jen stahnul. instalovat budu snad uz dneska
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    urcite podam
    ESY
    ESY --- ---
    ANDY_WARHOL: podej pak report:D a kdybys chtel eakyho odbornika prez nervy muzuz doporucit:D
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    no tak sem to nemyslel :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    ANDY_WARHOL: gratulujem
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    vcera vysla 11ctka beta, uz sem to nainstaloval (do virtualni image)
    ESY
    ESY --- ---
    dalsi mala otazka. jak nelepe a nejednoduseji v WPF vytvorit animaci kresleni pismene? takze pocitam asi ze budu mit neaky body ulozeny a budu kreslit praz animaci jednotlivy cary z kterejch je sestaveny...
    ESY
    ESY --- ---
    tak jsem na to koukal. vSL ma medialement medotu setsource ktery se da predat stream... Ale v WPF ani tohle nenajdu.. zomg
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam