• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TENCOKACISTROMYProgramovani v C#, F# a dalsich jazycich pro .NET, Mono a ostatni CLI implementace
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    nejake namluvy tam ale probihaji ne? mam pocit ze jsem neco postrehl
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Těšil jsem, že oznámí, že kupují Xamarin a vše je teď zdarma a ono nic. :-(
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    Jinak si ted poprvy vic hraju s async/await a je to sikovny. Akorat jsem si slusne nabeh na konstrukci s async lambdou, to bylo premysleni proc to nefunguje nez mi doslo ze je potreba v tu chvili pouzit await await
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    jeden aktualni tip...
    How to access NuGet when NuGet.org is down (or you're on a plane) - Scott Hanselman
    http://www.hanselman.com/blog/HowToAccessNuGetWhenNuGetorgIsDownOrYoureOnAPlane.aspx
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    NECROMAN: student nejsem bohuzel:)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ANDY_WARHOL: a nebo je tady pekny prehled ruznych programu: BizSpark vs Action Pack vs Microsoft Partner...
    Microsoft BizSpark, Action Pack and Empower programs - Craig Bailey.net
    http://www.craigbailey.net/microsoft-bizspark-action-pack-and-empower-programs/
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ANDY_WARHOL: pokud jsi student, tak pres DreamSpark. Pokud uz ne, tak leda zalozit si za 1Kc s.r.o. a poridit si BizSpark... a nebo najit znameho s MSDNkem, ktery ti jednu licenci poskytne, ale to uz je takova seda zona :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    MORMEGIL: navic bohuzel nesplnuji podminku, mam zivnost dele
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    MORMEGIL: ano, ale myslim, ze cas od casu se jeste objevuji jine akce.
    MORMEGIL
    MORMEGIL --- ---
    ANDY_WARHOL: To asi mluvíš o BizSpark.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    takze tedy znova, koukal jsem na standardni licence, ale 30k nebo kolik za plnou zakladni verzi se mi davat nechce, vim ze byly nejaky akce od microsoftu, ze se dalo poridit msdn na tri roky za splneni nejakych podminek, ale tyhle akce se meni, tak se ptam, zda nekdo kdo ma aktualni prehled, mi neporadi, jak se proste co nejlevneji dostat k plne verzi visual studia
    student nejsem
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    ANDY_WARHOL: nj, tak to mas rict... pokud nekde studujes, tak by melo jit dostat zadarmo pres Dreamspark. Dokonce podle toho jejich webu staci pokud mas email na domene univerzity, ten bys moh mit i dlouho po studiu, ne ze bych chtel navadet k nejaky nepoctivosti...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    rada jak pro prvnaka, to sem si fakt nezaslouzil, express zna snad kazdej, na to se neptam
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    PJOTRIK: mluvim samozrejme o plne verzi
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    ANDY_WARHOL: nejlevnejsi je Express - zadarmo
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    jaka je aktualni moznost jak se dostat nejlevneji k visual studiu (nepocitam warez)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Seznam sessions na Build 2014 konferenci je uz venku, vyvojarske Vanoce zacnou uz ve stredu :)
    Build 2014 | Channel 9
    http://channel9.msdn.com/Events/Build/2014
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    GARFIELD: nějak mi to rozeznělo zvonečky v hlavě, když jsi zmiňoval, že si děláš vlastní GIT, protože apiary.io s tím "nějak" souvisí (jak přesně nedokážu vysvětlit), a mohlo by být užitečné to nějak podporovat (jak přesně nedokážu vysvětlit). Více ID ALMAD, nebo google "apiary"
    GARFIELD
    GARFIELD --- ---
    ALCATOR: nesleduji, proc?
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    GARFIELD: Ahoj, to, co dělá ALMAD (apiary.io), sleduješ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam