• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RUDA_JANPovaleč - free open air festival - až v roce 2021
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    kurnik, taky mi na posledni chvili odpadl odvoz, jestli nekdo prosim jedete dnes vecer, tak posta :)
    EKSRR
    EKSRR --- ---
    Muzete mi prosim nekdo rict, jak se jmenuje zatopeny lom cca 15km od Valce?
    CASADELA
    CASADELA --- ---
    Neměl by jste někdo dva volné fleky pro dva skladné zadky dnes k večeru, případně zítra dopoledne z Prahy? Dííky
    EKSRR
    EKSRR --- ---
    ja mam 2 volna mista a pojedu v patek kolem 17h z Dejvic
    BICA
    BICA --- ---
    GENERIXX: uvidíme se tam bejby! jedeme dřív a jsme full bohužel..
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Ahoj, sháním dobrou duši co by jela na Povaleč z Prahy po osmé hodině večer v pátek. Příspěvek na cestu samozřejmostí ;) Kdyžtak prosím do zprávy, děkuji.
    BEDRICHKANGOO
    BEDRICHKANGOO --- ---
    poptávám 1 místo v autě na čtvrtek
    KHAILA
    KHAILA --- ---
    Kdybyste někdo měl jedno volné místo v pátek večer, tak v 19:00 hodin, na Povaleč, prosím, prosím, hlásím se :) Kdyžtak pošta.
    M4JKL05
    M4JKL05 --- ---
    komu se ve Valči za zalíbilo natolik, že by tam chtěl pracovat jako terénní pracovník na DPČ (v rozsahu 0,5 HPP)? vhodné pro aktivisty, kteří chtějí utéct z velkého města :) více info v poště
    [ OFFERING WORKNABÍZÍM PRÁCI: Obec Valeč hledá terénního pracovníka / Valeč / Karlovarský kraj / 9500 CZK ]
    REZZ
    REZZ --- ---
    RUDA_JAN: nesmite toho gilotýna brat moc vazne, on rad pise a kritizuje, ve skutecnosti je to kluk jak obrazek co rad posloucha druhy)))
    FRASPI
    FRASPI --- ---
    SKALARIAK: Performance art je performance art. No DJ.
    PUNKEJT
    PUNKEJT --- ---
    Já si myslim, že to byl hezkej festival ať tam hrálo co tam hrálo.
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    SKALARIAK: A jeho podani Dragostea Din Tei ve me taky zanechalo krasnou vzpominku na pondelni rano.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    RUDA_JAN: dyt ja vim
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    SKALARIAK: no ja mu ho predtim dvakrat z toho winampu vymazal :) pak jsem ale mel nejaky reseni s pepou ve VIPku tak jsem nemohl :)
    SKALARIAK
    SKALARIAK --- ---
    RUDA_JAN: marese poustel v zapeti tvuj bracha :) ale krasne k tomu tancil, takze to byla spis performance.... :)
    MAESTRO_MLK
    MAESTRO_MLK --- ---
    takový to přirovnání s nějakejma kdákavejma stvořeníma se mi tlačí na mysl, nevim proč... :-) a nejsou to kachny... .
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    Jakube, trochu s citem. tohle je opravdu nemistny. Na baveni lidi nemaj DJove jedinej a spravnej recept. Poustet diskoteku z winampu je mnohdy zabavnejsi, mozna prave proto, ze se nesnazi bejt DJ. Nikdo nerika, ze Duck the mainstream je umeni a LUCKY_MAN dj a uz vubec ne umelec. Jde o zabavu - o afterparty. A aspon je to remix znamky punku a nepousti michala davida, marese, abbu a kabaty.
    MADWORLD
    MADWORLD --- ---
    _PLASA_: hele diskoteka asi jo, ale i ta muze bejt na urovni, coz tohle fakt nebylo. s odstupem casu uz jsou emoce a rozpolceni uklidneny, ale i tak za me never-more
    ALESH
    ALESH --- ---
    Ja se teda vetsinou DJ stage vyhejbam, ale letos mi prislo, ze tam skoro porad hralo neco ve stylu "to nejlepsi z 60-90s v tuc tuc remixu" .alespon ted pokazdy, kdyz jsem sel kolem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam