• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    holiday in austria, germany, switzerland, italy online booking
    http://www.feratel.com/en/online-booking.html
    mrkněte sem, já nestíhám....kámoška tam našla minulej rok celou chatu asi pro 15 lidí....akorát, že to bylo v tom středisku jak jste o něm psali níže....co mi řikala, tak permice tam fakt vyšla na asi 1600/den, ale to ubytko bylo jen pro ně a za snesitelnou cennu....
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    HANYONLINE: ty jo si to taky moc nepamatuju , ale mas pravdu ze to nebylo moc a ze prave byla sleva kdyz to bylo z "cestovkou" a tolik lidi ..
    mozna ze to bylo neco kolem 7 tisic permice a ubytovani ? ale fakt netusim
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    FATBEAR: kolik jsme platili loni? ja myslim ze to prave bylo docela malo... jde o to ze samotna permice se nevyplati kupovat... jedine do alp jsem ochotna jezdit s "cestovkou" nebo pres nejakou agenturu pac i s ubytkem suma sumarum je to nejlevnejsi kdyz samo umis hledat ;) a zavcasu....
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    TNC: tondo pevny ceny tam jsou ne ... se na to koukni jest ejednou a vypocitej si to :))
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    KUTAS: tak to sem nevedel , ale je to tam pekny .)
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    FATBEAR: to je zrovna jedno z nejdražších středisek...
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    ten skipas byl na soelden
    Soelden - english - winter - information
    http://www.soelden.com/
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    TNC: hele tu cenu skipasu sem si nevycucal z prstu proste v terminu unor stoji 7 denni 7500 kc .. kupovat si po dnech se ti moc nevyplati takze si koupis 7 denni stim ze ten jeden den vynechas ale stejnak se ti vyplati ta 7 denni

    jak pise atarka ty ceny v tehle terminech jsou takovydle , jasne ze asi mas nekde levnejsi permici ale ja se bavim o alpach a dobrym jezdeni a ne nejaky pidi kopec za rohem .)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    já vám to řeknu asi tahle, na horách je nejvyšší sezona od začátku února do půlky března, takže jeslti chcete jet v tomhll termínu,tak se připravte na takovýdle pálky, to je naprosto normální..jeslti chcete za levno,tak musíte koncem března začátkem dubna nebo ted na začátku prosince a nebo tak v půlce ledna
    TNC
    TNC --- ---
    LUKASZ: no.. je to nejaky nepruhledny. kdyz by nam proste nabidli pevnou cenu tak pohoda...
    FATBEAR: 17nact je podle me hodne... co jsme koukali co nahazoval posledne lukas tak by to nevyslo na osobu vic jak 5 a zadalsi treba Fonus a spol jednou nekdy z jara z 3500 na 9 noci i se skypasem...
    HANYONLINE: prave... to tam maj i rozkurovacky ke snidani, ve sprse tece sampano proudem, v bazenu je napusteny pivo a to samozrejme z Plzne a svahy jsou zasypany koksem :)
    FATBEAR: No... rekl bych ze i to je trochu moc... navic 7 dni to nikdo neda.. nejake pauzy musej byt
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    HANYONLINE: jo je to mas pravdu , sem to sem hazel jen pro info za todle bych tam nikda nejel :)
    to by to muselo bet z dopravou a jidlem a stejnak bych asi prskal :)).

    mno tak ona permice na tejden stoji cca 7500 kc
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    FATBEAR: uff tak to je krapet presmoc ne? ;))
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    ja nedavno videl nejaky rakousko a byly to pokoje po 6 a po 4 lidech , a stalo to na osobu 17 tisic i ze skipasem , bez jidla a dopravy na 7 noci
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    dneska mi prisla tahle nabidka od nev-dama .. ale nezda se mi to , poslu vam to ale .. nemaj samostatny chaty , jenom tohle http://www.nev-dama.cz/zima/rakousko/dachstein-west/chalety-alpendorf#informace

    1. Rakousko - Dachstein West (175 km sjezdovek; Praha 380 km, Brno 435 km)
    Chalety Alpendorf °°°°
    do 400 m od lyžování, bazén, katalog str. 249 (3) / C154, sleva stálý klient 2% (kat. 2)
    web: http://www.nev-dama.cz/zima/rakousko/dachstein-west/chalety-alpendorf
    15.2.-22.2.2014 (7 nocí), v ceně skipas není v ceně
    volné byty: 2x chalet 8; 2x chalet 8 extra

    chalet 8 - 50.000 Kč/apt. při max. 8 os.
    nebo
    chalet 8 extra - 54.800 Kč/apt. při max. 8 os.

    22.2.-1.3.2014 (7 nocí), skipas není v ceně
    volné byty: 4x chalet 6; 2x chalet 8 extra

    chalet 6 - 45.100 Kč/apt. při max. 6 os.
    nebo
    chalet 8 extra - 54.800 Kč/apt. při max. 8 os.

    v ceně za apartmán je zahrnuto: pronájem apartmánu dle typu na 1 či 7 nocí dle ceníku; všechny spotřeby
    povinné příplatky: závěrečný úklid: 89 €; pobytová taxa: 1,05 € / den / os. od 15 let; ložní a koupelnové prádlo: 7 € / os.; vratná kauce: 200 € / apt.
    fakultativní příplatky: dětská postýlka: 15 € / pobyt (je třeba předem ověřit v CK); pobyt s malým psem: 49 € / pobyt (je třeba předem ověřit v CK)

    za me osobne , k hovnu ... uz ty poplatky vsechny :)))

    patram dal .. zitra zkusim neco u kamose a musim do ty hospody zajit za tim chlapem .. jinak pak nevim ..
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    to mi pripomelo jak dopadla nadivka a paštička ??
    FND
    FND --- ---
    a co na to kubisova se srstkou?bude sale stacit 10 granuli?vse a mnohe dalsi se dozvite v dalsim pokracovani serialu rozpaky kuchare davidaka..
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    Ok. Chtěl jsem ti dát těch velkejch 10 granulí, ale moje velkorysost má svý meze...máš u mě tedy jen 10 PUPPY granulí...)
    TNC
    TNC --- ---
    LUMAX: nejdriv jsi rikal 10 dodavek a pak jsi snizil na 10 kilo tak tu nerozjizdej 10 granuli :)))
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    TNC: ale já říkal:"deset granulí...":)))
    TNC
    TNC --- ---
    a ja chci slibenejch 10 kilo ty hlavo :DDD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam