• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    TNC: Hele, když se to takhle bude scházet, tak se s tebou budu učit znakovou řeč:)) A budem koukat jak malej spousta prohání mladou banánovou a zkouší to na mladou tonckovou a pak se nakonec vyndá s malym písařem:DDD
    TNC
    TNC --- ---
    LUMAX: ty vole.. tak to pospes abych neohluchl do te doby.. A JAKO ZE TO HROZI :)))
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    LUMAX: ja jsem tenhle termin ok. a 22e za bydleni je ok.
    TNC
    TNC --- ---
    no.. je toho vic... ja pravopis ovladam.. jen to po sobe nectu co tam nasekam kdyz jen tak busim do pismen. pak kdyz si to prectu je uz pozde.. vetsinou nekdo uz zareaguje... napriklad ty ted :)
    TNC
    TNC --- ---
    kurva.. ty meky kapsy.. taky na to koukam a i kdyz mam premiovku tak to nemuzu opravit... to je k posrani...
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    TNC: ty mě tim pravopisem jednou zabyjež!:DD
    To je dobře Toníku... chci s malym Spoustou jednou panákovat před bednama!:DD
    TNC
    TNC --- ---
    LUMAX: me tedle mejdan presvetsil o tom ze to ma cenu :))) konecne jsme se dostali na naklady mejdanu a nemuseli to platit z vlastni kapsi... dokonce jsme ty buchte co delala na vstupu dali asi litr navic protoze osefovala to co jsme nikdo nechtel delat :)

    ostatne co jste rikali na moje bramborovy razitko se znakem X ktery jsem vyrobil za minutu a stalo 2,50 :)))

    BANANABOY: no... rekl bych ze moc lidi prave nemelo cas fotit a poctive rubali bedny :))) Sok je ze Lukasz udelal aspon ty tri videjka :)

    LUMAX
    LUMAX --- ---
    no právě na tom záleží, aby sme volali....psa zjistim....jde o to, že já chci jet s andulou v době jarních prázdnin (praha 5), což je cca okolo 19týho února a ta ženská tam prej každej rok má hafo místa....KDY CHCETE JET VY/TY?
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    LUMAX: 10 je dost malo si myslim a pokoje ??? se psem ??? jaky datum ????
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    LUKASZ: HELE, jde o datum. Dostal jsem kontakt na bydlení v Hyntrtůxu...je to údolí pod...2km ke sjezdovkám a 15 minut autem k lepšim do centra Hynrtu. Buď baráček pro cca 10 lidí nebo pokoje v baráku po 22ečkách na dden....?,
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    LUMAX: maš něco ? :))))
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    hele jý bych něco asi měl...
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    vam by vadilo prinejhorsim dat ten apartman ??
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BANANABOY: jo chces ale 500od prahy :)))
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    LUKASZ: to nechceš :)
    /70tis tyden, 960km/
    Chalet  à  Louer
    http://www.imbo.ch
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BANANABOY: no a co ti napsal ? :))) kolik za to chtej .. kolik to tam muze bejt z prahy ?
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    LUKASZ: ale jo, ale je ve svycarsku
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BANANABOY: jeste zadni info nemas o ty chate ?
    ja tak koukam a klidne bych sel i do nejakyho aparmanu , kdyz to nebude nekomu vadit .. to se da sehnat kolem 4k na tyden .. jsou od 2-6lidi treba .. ale kdyz je tam vic jak pro 2 tak tam jsu vzdycky 2 mista pristylka na gauci :)) a zatim jsem nevidel nickde muzou pejskove
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    probiram fotky, tak jedna z konce leta



    LUMAX
    LUMAX --- ---
    SUOTAM: jo tak to já nebyl, ale díky všem, kteří to odnosili i za mě.)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam