• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    Nechcete se nekdo, kdo chcete jet na SF tak i videt Nine Inch Nails pridat k nam 15.5. na konzert do Berlina? :)

    http://m.youtube.com/watch?v=1RN6pT3zL44
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    TNC: ok ja uvidim v pondei jak mi bude teda :)
    TNC
    TNC --- ---
    LUKASZ: hele. ja bych to na teamy zacal resit v pondeli... ted to chce poradne rozsirit ze se to deje...

    kluci od nas dorazej skoro vsichni... jeste musim zavolat svickovi...



    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    TNC: ty ve bych si sel hodit ale ted e nemuzu moc hejbat jak marodim .. uvidim jak v tu stredu .. do kdy to chce vedet team ??


    jinak na ty aply kaslu kdyz na to taky kaslete , sefuju si chatu pro 8 lidi a kdyz ta nelapne v ten termin co chci jedu do apartmanu .. jestli nekdo chce at se mi ozve .. jinak nepocitam s nikym .. :)
    TNC
    TNC --- ---
    POZOR POZOR

    Nasledujici stredu delame mejdan v BOVLING BARU U VIKTORKY... adresa je Seifertova 49, Tram zastavky Husinecka 5, 9, 26....

    Na miste jsou 4 paradni bowlingove drahy takze idealni prilezitost, aby se sesla cela parta a vsichni kamosi a u poslechu hudby a popijeni pivka si mohla jeste hodit kouli a dat nejakej turnaj.

    Timto vyzivam vsechny pratele necht se dostavi ;)

    K poslechu zahraji KTX Djs a hoste ;)

    [ KINETIX a hoste | + Bowling turnaj !!! / partyparty / 11.12.2013 / CR - Praha - Bowling bar u Viktorky , Saifertova 49 ]

    TNC
    TNC --- ---
    BERRY: no to je neuveritelny :)))))))))))
    BOFO
    BOFO --- ---
    BERRY: Idealne zacatek ledna kdy nejsou prazdniny a je na horach relativne volno ;-))
    BERRY
    BERRY --- ---
    yes!!!

    penzionhantarka@seznam.cz
    8:11 (před 10 h)

    komu: mně
    dobrý den,
    jsme nový majitelé Hantárky je to možné chatu pronajmout , budeme moc rádi.
    Staré stránky již neexistují. Od jakého datumu byste chtěli pronájem ?
    Děkuji Smetanová
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    LUMAX: dít jsi to slavil nedávno , to už zase ...

    Btw , dneska ráno jsem se probudil do krásnejch -35 c . Měnil bych hned s Bananem za teplej ostrov.
    BERRY
    BERRY --- ---
    LUMAX: to sis teda dovolil! :)
    BERRY
    BERRY --- ---
    AALA23: sem tam napsal, tak uvidíme
    AALA23
    AALA23 --- ---
    AALA23
    AALA23 --- ---
    LDS: Jo Hantárka byla super :)
    BERRY
    BERRY --- ---
    LDS: ta chata jako by se do země propadla, ale zkusim jí najít znovu tendle rok :)
    LDS
    LDS --- ---
    alpy samo feer, domluvte radši zase tu chatu kousek od janskejch lázní jak byla loni nebo predloni? ta byla nejlepší
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    BANANABOY: Slušný....musím říct že moje momentální práce je tak trochu summer camp :)
    IZOBAR
    IZOBAR --- ---
    BANANABOY: cive jsem se tam nasel v tolika bodech.) no vidim ze az se vratim si budem moc spolecne zanadavat
    BUENAONDA
    BUENAONDA --- ---
    BANANABOY: Martin Vorel, jakoze martin co ma par harantu a bydli nekde na statku? co jezdil na kalby pred par lety ?
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    AMANES: přesně to samý mě taky napadlo! :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam