• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    TYCZKA: slušný, my jeli bin za 17 :))
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    KRUPAN: sme delaly na thinningu 900 dolaru tydne jak prd, normalka 8 hod denne... ted jdeme na pick, ale az za tyden, tak uvidime... ale za bin bude cca 40 podle odrudy
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    TYCZKA: za 14, jo? kolik sbíráte tun denně a kolik máte za bin? :)
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    Pojedte taky lozit po zebriku na Zeland za 14K tejdne. Je to i s fitkem zdarma :D
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    LUKASZ: Kdyz me budes platit tak jako na Zelandu tak ti klidne budu chodit domu utirat jak prach tak i zadek :D

    Hele nevim, pres den jsem vicemene volna, tak dej vedet a muzem se videt...

    SUOTAM: No po tom co jsme byli v ty bambí tovarne na Bali tak to se mate jeste co učit.. to byl fakt mazec...
    BERRY
    BERRY --- ---
    SUOTAM: ne, říkám se seženu jenom za 3 mega a dostanu půl, ber nebo nech bejt
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    břídilové :)))
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    SUOTAM: to pracujete jen s padesáti procentní marží? :)
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    BERRY: ok, kdyz bude nas zisk tri mega, dostanes pul mice. to by ale ten kseft musel bejt tak za sest:)
    BERRY
    BERRY --- ---
    SUOTAM: ok, seženu kšeft za 3mega a vezmu si půl míče, co?
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    BANANABOY:
    ROBOOTEK:
    HANYONLINE:

    nabizim 15% ze zisku za sehnanej kseft pro nasi firmu http://bamboodesign.cz/

    kdybyste chteli,udelam vam portfolia a muzete to rozjet:)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    hele a ted jsem se o weekendu zasmal kdyz jsem sahnul do kalhot ktery jsem mel naposled na sobe jak mel banan tu oslavu s fonusem .. sahnu a v kapse cepicka od ventilu :)) uplne jsem zapomel jak jsem tam tem policajtum vypostel zadni kolo .. berry me u toho nacapal , ale moc jsme jim to nevypustili delalo to strasnej bordel :)) skoda ..
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    HANYONLINE: svagrova ja bych potreboval oprasit prach doma :) mel jsem tu zednika a je tu vsude .. :)) kdy se uvidime hm ???
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    He he tak se taky hlasim o práci, v dnešní době je všechno o kontaktech a známostech... U mě se zaměřením na produkci, administrativu, bankovnictví, možná bych i oprášila mé strojní vzdělání :)
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    ROBOOTEK: vam to zavreli bo co?
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    a ja se pridam pokud by někdo věděl o něčem v oblasti architektury/interieru a grafiky.. barmana radši ne to bych se uchlastal
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    BANANABOY: ..technicky orientovanej barman!! ;)
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    Moc prosím, kdyby jste někdo věděl o nějaké zajímavé práci nebo i krátkodobější brigošce, tak mi prosím dejte vědět a nebo stačí tip.
    Hledám práci v oboru stavařina, zvukařina, produkce, případně asi i za barem, manuální práce tipu truhlařina, stavební práce apod. Celkově technicky orientované práce.
    díky !
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    LUMAX: jeste zevlim v Moskve... ale jiz brzy :))
    tak parada zahrivaci stanice na drinky :))
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    HANYONLINE: je tam bláto a moc lidí..máme tam stánek s ciderem.).ty užseštu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam