• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    LUKASZ: hele my ji meli vzdy v tymu :) ale bohuzel letos nema cas nebo co ...
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    HANYONLINE: bily nosy ?
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    FATBEAR: to vis voe Hany je zpátky , musíš mít v teamu ženskou :)))) ja uz ji nastesti mam :)
    FND
    FND --- ---
    sry za zpozdeni a priste to bude lepsi .. )

    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    HAJOS: tak to sorry ale my vcera vytiskli uz a mame bily !!! kdyz nam jinetix vyfoukli cerny...
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    takze zenska musi bejt ? ja jen ze minule se to rikalo taky a pulka tymu ji nemelo nebo se to nejak haluzne tocilo , ja jen ze my letos asi zadnou v kadru mit nebudem :/
    HAJOS
    HAJOS --- ---
    Zlomená noha 2014 – turnaj ve fotbale + MultiOslava narozenin
    Tak už se blíží sobotní fotbálek, nahodím pár základních informací, zbytek bude jako vždy improvizace:

    Zatím se přihlásilo a doufám, že se dostaví 8 týmů – Kinetix, Jinetix, BelzePub, Dejavu, Pumpa, B-team, Zbraslav a VegeTeam Beroun
    Budeme hrát v počtu 4+1, neomezený počet lidí na střídání a alespoň jedna slečna/holka/žena/buchta v teamu!
    Hrát se bude na malé hřistě a házenkářské branky, povrch je něco jako tráva.
    Za první místo bude připravenej malej sud, kterej samozřejmě vypijeme všichni večer.)

    Svačinu můžete nechat doma, něco vám tam rádi nachystáme. Na co nezapomeňte je půllitr!!

    Po turnaji bude probíhat jako už tradičně oslava narozenin, oslavenců je hned několik (jestli dobře počítám tak 6), nezapomeňte na dárky!! ..)
    Vezmeme pár(2) bedýnek, DJ´s nezapomeňte si desky/počítače/flashky. Hrát se bude večer vevnitř, bude teplo!
    Na místě je možné zaparkovat/zakempovat/postavit stan.

    Lokalita: 49°52'49.971"N, 14°9'57.259"E
    Start: 10:00 (prezentace od 9:00)
    Konec: v neděli

    Ať už na fotbal nebo na mejdan, všichni jste zvaní.

    Btw: František slíbil leták, tak to snad do soboty stihne..)
    HAJOS
    HAJOS --- ---
    HANYONLINE: máme bílý (teda eště nemáme, ale budeme mít)...
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    HANYONLINE: je tvoje :)
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    LUKASZ: tu chciii :)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    HANYONLINE: ne fakt tam neni , ale nasel jsem pri tom jeste jinou :)))
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    LUKASZ: a nasel jsi vcera tu mega redkvicku velkou jak tenisak? Nebo to byla jen haluz? :D
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    privezu rukolu :) redkvicky taky :)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    akorat nam teda porad chybi golman .. prinjehorsim to beru na sebe .. ale ja chytam florbal ne fotbal :))
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    ouje , po 3 tydnech jsem si udelal volno :)) dokonce jsem i zapomel a to mi pripomeli kluci z kapely(z teamu) ze obhajujem 2 misto :)))) tesim se na vas .. tak jsem se tesil ze jsem uz chtel prijet v patek vecer :)) ale haja mi zkazil raodst a rikal ze tam budete az v sobotu rano :)
    DUSSICKA
    DUSSICKA --- ---
    HANYONLINE: ne všichni maj kolo..
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    DUSSICKA: tak si vemem do vlaku to kolo ne? :)
    DUSSICKA
    DUSSICKA --- ---
    BANANABOY: nevím, jestli někdo chce jet vozem, ale celkem naše grupa čítá 13/14 osob
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    DUSSICKA: kolik vas bude ? mozna by se dal domluvit nejaky gruppen transport
    DUSSICKA
    DUSSICKA --- ---
    BANANABOY: uf..)) no to jsem na nás teda zvědavá:) díky za info!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam