• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    BERRY: dneska ale vaříš ty, takže jsem pro :D
    BERRY
    BERRY --- ---
    BANANABOY: bysme mohli zase něco uvařit?
    BERRY
    BERRY --- ---
    BANANABOY: já zatim nic, co ty?
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    jaky kdo mate plany na dnesni vecer hmm ?
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    predchozi nesrozumitelnej inzerat jsem smazala, cachry s pokojema jsme si s Bartakem vyjasnili, takze nova verze

    POKOJ NA LETNE OD 1.5.:

    od 1.5. budek dispozici jeden pokoj v mem letenskem kralovstvi - nepruchozi, 26m2 slunny s okny na jih
    cena: 5.700,-/osobu a mesic vcetne internetu
    detaily: byt 3+1 s velikou halou a prostornou kuchyni, 108m2, 3. patro bez výtahu doslova za rohem od Letenskeho namesti (Jireckova ul.)

    v byte bydlime ja a pes Amigo, Bartak a pjsanek Smetak, neni to tedy nic pro alergiky, dalsiho psa uz kvuli remcani radeji ne (obcasna navsteva a hlidani kamaradum nevadi, ale na stalo radeji ne....)
    pokud by mel o pokoj zajem par, neni problem (v tom pripadne navyseni ceny za poplatky za dalsi osobu)
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    RAJCAK: snoubordovat bez kimona si uz nedokazu ani predstavit
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    LUMAX: jaký barevný strevice ? Ty jsi ešte v Maroku , ne ..
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    CYRIL: jistě že ! My tu jedeme flanelky , fousy a facebook . Snad jsi taky v Japanu nosil kimono ? :-)
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    CYRIL: ... plus patka, barevný střevíce a co nejvíc elastický gatě... Jsou všude a přibejvá jich!!
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    RAJCAK: vubec nesedujes trendy. fejsbuk uz davno neni in! tak sem ho zrusil.... moda plnovous a drevorubecky kosile se k vam do kanady predpokladam dostala ne?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    HANYONLINE: ok,tak kdyby jo,tak ti cinknu jo .)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ROBOOTEK: no khemo, já občas makám doma i večer no, klienti nepočkaj, dyk to znáš :) ale musim bejt doma nejpozději do šesti, dýl to bubák už nevydrží, takže když nestíhám, tak vyvenčim a pak sedim u kompu zase no .)
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    ATARKA: budem cca do 8 pak asi presun do nejakeho občerstvovaciho zarizeni :)
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    DUSSICKA: dej vedet :)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    ATARKA: tak to mas dobry.. ja nez se dostanu z prace dom je tak pul 8 :/
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    HANYONLINE: jee škoda, já sedim ještě v práci a než se dostanu domu a pak se seniorem na letnou a pak někam do stromajdy, to bude minimálně sedm :(
    DUSSICKA
    DUSSICKA --- ---
    HANYONLINE: je to možný.. po práci se budu potulovat někde.)
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    Nechce se k nam nekdo pridat do Stromovky vencit, točit, žonglovat a pivo? :) start ted :)
    VOP
    VOP --- ---
    TEKKANNE: jednak už nemám střídavou péči takže tu Smeták bude víceméně furt), a za druhý nabízej ten velke přeci ne? pošta..)
    FND
    FND --- ---
    tak ja to mam vylozene jen na dofouknuti vidlice, pac na to nejde pouzit cyklopumpicka. ale ted koukam, ze to stoji na krame asi 30 korun .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam