• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    nak se mi rozbyl telefon.... poradte mi co si mam koupit vubec netusim.

    chci aby to melo GPS! abych moh mit mapy etc i offline! a aby to bylo mali.... neco starsiho kidne. koupim nakej bazar.... za tydle mrdky nechci utracet takze rady jako kup si voe novej ajfoun ten ti vydrzi atd. .... nevzdrzi!

    bracha mi radil naky telefony nakejch asiatu ze ptej to funguje ale znacku sem zapomel...

    kdyztak diky
    TNC
    TNC --- ---
    Booknete si datum 7-9. cervenec... ja, hany a barca to s vama poradne roztocime u prilezitosti oslavy narozenin pratele ;) vice info jiz brzy
    BERRY
    BERRY --- ---
    CZECH THIEF / CHYCENÝ + POTRESTANÝ ZLODĚJ ! (JM#19)
    https://www.youtube.com/watch?v=1QDdnPlVJpQ
    BERRY
    BERRY --- ---
    ROBOOTEK: všechno!
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    BERRY: mas snad neco proti repce?
    BERRY
    BERRY --- ---
    RAJCAK: tak to abys to napravil
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    Tak mě tak napadá že jsem antibiotika neměl asi 8 let.
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    TNC: jestli by to takhle nefungovalo skoro dycinky? Atb jsem neměl roky a to bejvam nemocnej parkrat do roka docela fest, nicméně chápu treba u zánětu aj. Jenže nejak mi to predepisovani atb na chřipky smrdí farmalobingem.)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    Já žeru jenom kortikoidy ..
    KEL
    KEL --- ---
    a nezapomínejte na probiotika
    TNC
    TNC --- ---
    TEKKANNE: jj chapu... byl ale minen budouci cas... nakonec jsem to dal bez a v pohode...

    uz bych to nechal byt ;)
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    TNC: tak tady TNC ses vyjadril tak, ze to vypadalo, zes uz je zacal brat....ja to nemyslela spatne, naopak, chtela jsem ti dat dobre minenou radu pro zachranu zdravi tvyho i cely nasi planety :-D proste nedobrat atb, kdyz uz jsi je zacal jednou zobat, je je nejvetsi error, co muzes pro sebe i cely lidstvo udelat
    tak at jsi brzo fit!;)
    BERRY
    BERRY --- ---
    TNC: takže se můžeš v pátek pěkně vožrat
    TNC
    TNC --- ---
    TEKKANNE: ne... to je jedno. jsem se spatne vyjadril asi.. je to mysleno tak ze jsem je vcera od rana mel brat a nezacal jsem je brat vubec. lepe receno nepromenil jsem ten recept...

    LENTILA: presne
    BERRY
    BERRY --- ---
    to je ale odborníků na ATB tady najednou :)
    KHAILA
    KHAILA --- ---
    Protože na co našim předkům stačily bylinky, med a horký čaj, na to dnes užíváme ATB. Já když nemusim, nežeru je, ale tenhle rok hned 2x po sobě na brutální zánět dutin, ale to už muselo být! Bylo to po nich lepší, ale úplně mě doléčila mořská voda s mědí :))) A ATB vždy dobrat, jinak přesně vzniká rezistence.
    NOPOLICE
    NOPOLICE --- ---
    FATBEAR: blby je, ze ty atb budou pri stejny nemoci na nic vsem. Uz nejakou dobu se mluvi o post atb dobe, kdy atb prestavaji fungovat (fatalne) i u obycejnych nemoci kvuli spatnymu zachazeni s nimi. Nahrada neni.
    LENTILA
    LENTILA --- ---
    a nejlépe je vůbec nebrat,když to jde;) není dobrý když ti tvůj doktor na vše píše atb.
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    jj presne tak , atb se hold musej dobrat az uplne do dna jinak to nema vyznam . a presne pak ti budou na nic . To ze ti je ted ok je taky tim ze porad jedou ale hned je zase nasad todle nema smysl , to si je rovnou nemel brat od zacatku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam